Yggdrasili tsirkusekampaania lööb Eesti kasiinodes laineid

06.02.2023

Meile kõigile meeldib tsirkus, aga enamasti oleme meie need, kes tsirkusesse raha jätavad. Septembris on aga asjad vastupidi, kuna Yggdrasili suur võrguülene kampaania toob Eesti kasiinodesse tsirkusetuuled, mille raames võib igaüks saada osa 80 000-eurosest auhinnafondist.

Yggdrasili suur kampaania on käima löödud mitmetes kasiinodes, sealhulgas OlyBetis, Ninja Casinos ja Pafis, ent Betsafe kasiinos toimub kampaania kõige kauem. Just seepärast soovitab Playin.ee hetkel pöörata oma pilk Betsafe kasiinole ning avada endale seal konto, kui soovid antud kampaaniast maksimumi võtta. Pane tähele, et antud kampaania toimub rahvusvaheliselt, seega tegemist on meeletu turniiriga, millest võtavad osa kümned tuhanded kasiinosõbrad!

Betsafe kasiinos toimub Yggdrasili Cirque Du Prix kampaania kuni 14. septembrini, olles jagatud kahte peamisesse etappi:

  • TRAPEZE TUMBLE turniir (kuni 10. septembrini) – Selles osalemiseks tuleb mängida Yggdrasili mänge Raptor DoubleMax, Valley of the Gods, Suncatcher, Multifly!, Cazino Cosmos ja Golden Fish Tank. Selles etapis jagatakse laiali 60 000 eurot ning sinu eesmärk on saada suurima võidukordajaga spinnivõit.
  • LA POP missioonid (10. september – 14. september) – see etapp koosneb erinevatest missioonidest: a) saa mängus CherryPop 5 samasugust sümbolit, b) saa mängus HippoPop 5 samasugust sümbolit ning c) jõua mängus PapayaPop baasmängu. Selles etapis jagatakse ära 20 000 eurot.

Kõlab hästi? Aga muidugi! Enne, kui sa asud agaralt slotikaid mängima, siis siin on ka mõned Betsafe’i tingimused, mida tasub üle korrata (ent kõikide tingimustega saad tutvuda juba Betsafe kasiino lehel):

  • Osalemisel pole miinimumpanuseid, piisab ka näiteks 20-sendisest panusest.
  • Kampaanias osalemiseks pead sa sellega liituma, vajutades nupule “liitu kohe”. Pea silmas, et seda tegemata ei saa sa kampaanias osaleda.
  • Esimene kampaania etapp põhineb edetabelil, seega on sinu eesmärk jõuda edetabelisse. Sinu koht tabelis sõltub sellest, kui suur oli sinu suurim kordajavõit.
  • Kui sa võidad rahalise auhinna, kantakse see kohe sinu kontole ning saad selle välja maksta – teisisõnu, läbimängutingimust ei ole üldse.
  • Teises etapis osaledes pead sa täitma missioone täpselt vastavas järjekorras, st esimene missioon tuleb täita esimesena. Ka missioonide täitmisel jõuad sa edetabelisse ning esikoha võidab see, kes täidab missioonid kõige vähemate keerutuste jooksul.

Oled valmis kasiinomölluks? Sel juhul suundu Betsafe kasiinosse ning asu turniiril osalema juba täna!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võiduvõimalus
Betsafe’i uus tervitusboonus: madalad nõuded, suur võidu...

Uus aasta pole küll veel jõudnud õieti alatagi, kuid Betsafe kasiino on juba täies hoos,…

Kuumad jõulud: võida Betsafe’is 1000 eurot puhkusereisi raha iga päev
Kuumad jõulud: võida Betsafe’is 1000 eurot puhkusereisi ...

Talv võib küll olla mõnus aeg, mil tänavad täituvad pehme lumevaibaga ja poed on lookas…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee