Mängi blackjacki ja saa osake 20 000€ boonuskaartidest

06.02.2023

Blackjack on üks väheseid kaardimänge, milles on võimalik oskuslikult mängides mõnevõrra kallutada võimalusi enda kasuks. Oskused tulevad eriti kasuks live-blackjackis, kus saad mängida ehtsa diileri vastu, just nagu oleksid parasjagu kasiinosaalis – sa ei pea aga kodust välja minema selleks, et live-blackjacki nautida.

Ehkki blackjack on juba niigi põnev, siis jaanuaris on sul üks lisapõhjus, miks blackjackimäng ette võtta. Nimelt, Nutz kasiinos toimub vinge kampaana, mille raames saad võita osakese 20 000€ Evolution Blackjack boonuskaartidest.

Ainus, mida sa pead tegema, on mängima teatud Evolution Gaming blackjackilaudades. Kampaanias osalevad enamus Evolutioni klassikalisi mänge (blackjackilauad nimega “Blackjack Classic”). Näiteks saad boonuskampaanias osalemiseks mängida blackjackivariante nagu Classic Speed Blackjack ja Blackjack Classic 6, 7, 9 ja mitmeid teisi variante.

Kui mängid vastavaid blackjackimänge neljapäevast pühapäevani kuni 30. jaanuarini, on sul võimalik teenida 5-euroseid boonuskaarte. Kõige lahedam on aga see, et sa saad võita boonuskaardi siis, kui see peaks langema just sellele käele, kuhu sa tegid panuse – ja seejuures peab olema minimaalne panus samuti 5 eurot. Kui võidad boonuskaardi, ei kehti sellele läbimängunõuded, seega on raha täielikult sinu oma!

Blackjackimängudega seotud boonused on üpris haruldased, seega tasub võimalusest kindlasti kinni haarata – iga päev ei ole võimalik lihtsalt korjata kümnete või sadade eurode eest blackjacki boonuskaarte.

Miks Evolution Blackjack nii populaarne on

Nutz kasiino kampaania on põnev mitte üksnes blackjacki enda pärast, vaid Evolution Gamingu pärast. Evolution Gaming on live-kasiino maailma kuningas, olles loonud kõige põnevamad ja mitmekülgsemad live-mängud kogu tööstuses. Evolutioni valikus on küll kümneid klassikalisi kasiinomänge, kuid ettevõte on eelkõige tuntud oma uuenduslike gameshow-stiilis mängude poolest, nende hulgas ka kõigile tuntud Monopoly live-versioon.

Evolution Blackjack on eelistatud ka professionaalsete mängurite seas, kuna Evolution toob endaga tugeva HD-kvaliteediga mängustuudio üheskoos suurepäraste funktsioonidega, millega paljud teised tootjad konkureerida ei saa. Teisisõnu, kui tahad mängida blackjacki, siis on Evolution parim valik!

Uuri Evolution Gamingu võimekust lähemalt juba sel nädalavahetusel, nautides blackjacki Nutz kasiinos.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Osale Slotmilli turniiril ja saa osa 1000-eurosest auhinnast
Osale Slotmilli turniiril ja saa osa 1000-eurosest auhinnast

November algas mitmetes Eesti kasiinodes jõudsalt, sealhulgas ka Nutz kasiino, mis tervitab mängijaid novembri alguses…

Teeni kuni 1500 eurot Nutz kasiino väljakutses
Teeni kuni 1500 eurot Nutz kasiino väljakutses

Maikuu alguse tulek toob endaga kaasa kaks head uudist: ilmad lähevad tasapisi soojemaks ning Nutz…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee