Osale Slotmilli turniiril ja saa osa 1000-eurosest auhinnast

01.11.2021

November algas mitmetes Eesti kasiinodes jõudsalt, sealhulgas ka Nutz kasiino, mis tervitab mängijaid novembri alguses laheda uue kampaaniaga. Just järgneva 2 nädala jooksul on võimalik Nutz kasiinos osaleda mängutootja Slotmilli kampaanias, mille raames võid endale võita WinSpinne ja tasuta raha!

Kampaanias osalemiseks tuleb järgida mõnda lihtsat sammu:

  1. Logi oma Nutz kasiino kontole ning leia boonus oma boonuste lehelt.
  2. Tee minimaalselt 10-eurone sissemakse.
  3. Saa 10 WinSpinni ning osale ka Slotmilli punktirallis, teenides Slotmilli mängude mängimisel edetabelipunkte.

Esimese sammuna peadki valima endale Gamevy boonuse, millega saad 10 20-sendist WinSpinni mängule “Three Samurai”. WinSpinnide põhimõte on natuke teistsugune kui tavalistel tasuta spinnidel: WinSpinnidega pead sa tegema ise 10 20-sendist panust ning sulle tagastatakse nende panuste raha. Teisisõnu, saad omamoodi rahatagastuse. WinSpinnid kehtivad 3 päeva.

Edetabelis osalemiseks tuleb haarata teine boonus: Slotmill Race. Selles osalemiseks pead sa mängima mistahes Slotmill slotikaid ning arvesse läheb absoluutselt iga selline panus. 1 punkti saad iga kulutatud euro eest! 2 nädalat kestva turniiri peavõit on 250 eurot, mille ainus tingimus on 1x läbimängunõue.

Slotmilli kampaania on eriti erakordne, kuna tegemist on haruldase mängutootjaga, kelle loomingut mujal Eestis ei pruugi üldse näha. Kui oled tüdinud samadest slotikatest, siis tasub kindlasti tutvuda vahelduseks Slotmilli slotimängudega.

Lucky Lucifer

Üks Slotmilli menukaid slotikaid, mis on ka Nutz.ee kasiinos saadaval, on Lucky Lucifer. Sellel 40 võiduliiniga mängul on väga kõrge volatiilsus, ent ka üpris priske RTP: 96.35%. Kokku võib hea õnne korral koju minna mängus suisa 300 000 euroga!

Mängu peamine võlu seisneb rohketes boonusvoorudes, mis panevad lausa pea keerlema: Wild-sümbolid, boonussümbolid ning 666x kordistaja – seda viimast just ei näe paljudes slotimängudes. Kui arvad, et sul võiks kuratlikus slotikas vedada, võib Lucky Lucifer olla täpselt selline mäng, mis sobib jahedal sügisõhtul mängimiseks.

Nutz.ee kasiinos on saadaval veel mitmeid teisi Slotmilli ja teiste tootjate mänge. Kui sa pole veel kursis Nutz kasiinoga, tee portaaliga novembris tutvust – võta osa värskest turniirist ning ära jäta kasutamata ka Nutzi tervitusboonust, mis annab sulle mängimiseks hea hoo!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Non sticky boonus
Non sticky boonus

Oleme varemgi rääkinud sellest, kuivõrd palju erinevaid boonuseid kasiinodes saadaval on. Küll on tasuta spinne,…

Playin.ee
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.