Teeni kuni 1500 eurot Nutz kasiino väljakutses

06.02.2023

Maikuu alguse tulek toob endaga kaasa kaks head uudist: ilmad lähevad tasapisi soojemaks ning Nutz kasiinos toimub lahe Nutz Kuubiku väljakutse, mis toob endaga kaasa hulgaliselt võiduadrenaliini.

Nutz Kuubiku väljakutse keskmes on Big Time Gamingu fenomenaalselt populaarne Megaways-slotikas Extra Chilli. Kui liitud “Kuubiku” väljakutsega ja võtad kasutusele Nutzi antud 5 X 0.40€ WinSpinni, on sul võimalik endale krabada kuni 1500 eurot!

Siin on täpsemad sammud ja reeglid, mida kampaanias osaledes järgida:

  • Kampaanias osalemiseks tuleb sellega liituda oma konto boonuste lehe kaudu. Pea silmas, et ilma boonusega liitumata ei saa ka kampaanias osaleda.
  • Aktiveeri WinSpinnid, tehes vähemalt 10-eurone sissemakse. Kui boonus on aktiveeritud, kingitakse sulle 5 WinSpinni Extra Chilli slotimängu jaoks. WinSpinnid kehtivad 3 päeva.
  • Nii pea, kui hakkad boonust kasutama, hakkad edetabelis kõrgemale tõusma. Kampaania jooksul saad teenida edetabelipunkte iga euro pealt, mille panustad slotimänge mängides. Kampaanias lähevad arvesse kõik slotimängud peale Microgaming ja Custom Slots slotikate.

Vastavalt sellele, kui kõrgele tasandile jõuad, saad ka sularahaauhinna: maksimaalselt 1500 eurot. Jooksvalt saab võita ka väiksemaid summasid: näiteks 40 eurot sularaha 10 000 punkti kokkukogumisel.

Kõige lahedam uudis on aga fakt, et Nutz Kuubiku väljakutse sularahaauhindadel ei ole läbimängunõudeid! Kui võidad endale 1500 eurot, on see koheselt sinu oma ja võid sellega ette võtta midaiganes vähegi soovid.

Kui sa pole veel Nutz kasiinos mänginud, siis nüüd on selle jaoks suurepärane aeg, kuna Nutz kasiinos saad nautida ka lahedat tervitusboonust – vaid 10-eurosel sissemaksel saad 30 eurot boonust, pluss terve hulga WinSpinne. Nutz kasiinos ei lõppe lõbu kunagi! Kasuta võimalust, et tutvuda Extra Chilli slotikaga ning võib-olla läheb sul õnneks ka võita endale terve hulga sularaha.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Osale Slotmilli turniiril ja saa osa 1000-eurosest auhinnast
Osale Slotmilli turniiril ja saa osa 1000-eurosest auhinnast

November algas mitmetes Eesti kasiinodes jõudsalt, sealhulgas ka Nutz kasiino, mis tervitab mängijaid novembri alguses…

Mängi blackjacki ja saa osake 20 000€ boonuskaartidest
Mängi blackjacki ja saa osake 20 000€ boonuskaartidest

Blackjack on üks väheseid kaardimänge, milles on võimalik oskuslikult mängides mõnevõrra kallutada võimalusi enda kasuks.…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee