Asgardian Stones slotikas hullutab mängijaid Pafis

Asgardian Stones slotikas hullutab mängijaid Pafis

Asgardian Stones slotikas hullutab mängijaid PafisKui oled koomiksifilmide fänn, siis manab sõna Asgard su silme ette kirju stsenaariumi. Nüüd on võimalik sama ärevust kogeda Paf kasiinos, kus toimub märtsi alguseni meeletu slotikaturniir, mille peategelaseks on uhiuus slotimasin Asgardian Stones.

3. märtsini toimuva slotiturniiri käigus on võimalik iga päev saada 5 tasuta keerutust lihtsalt niisama tingimuste täitmise eest, kuid samuti jagatakse iga päev 20 parima mängija vahel ära 1000 eurot puhast raha. Kõik, mida sa pead tegema, on keerutama slotika rullikuid 50 korda!

Kuidas võita 1000 eurot?

Pafi turniirireeglid on õnneks väga lihtsad ning raha võitmiseks ei tule ülemäära hullumeelselt tegutseda.

Esiteks, turniiritabelisse jõudmiseks pead Asgardian Stones slotikas tegema minimaalselt 50 keerutust, igaüks vähemalt 0.20 euro vääringus. Kui see nõue on täidetud, on sulle 5 tasuta keerutust järgmiseks päevaks garanteeritud!

Selleks, et aga raha võita, tehakse natukene kalkulatsioone. Parim mängija selgitatakse välja keskmise väljamakse järgi, vastavalt 20 järjestikusele keerutusele. Pafi kodulehe reeglites on kirjas ka täpne valem, mille järgi arvutus tehakse.

Juhul, kui kahel mängijal peaks õnnestuma lõpetada täpselt sama tulemusega, satuvad nad edetabelisse järjestikustele kohtadele, nende summad liidetakse ja jagatakse võrdselt.

Mis aga kõige parem – kõik rahalised auhinnad saab kätte pärisrahas ning pole mingeid läbimängimistingimusi!

Mida Asgardian Stones endast kujutab?

Kogu möll käib uue slotimängu Asgardian Stones ümber, mis on üks uusimaid NetEnt loominguid. 96.31%-lise teoreetilise tasuvusega slotikas on Põhjamaise mütoloogia teemaline ning sümbolite kohal näed omapäraseid “jumalamaske”.

Nagu ka mängu nimi viitab, on rullikutel kivid, mis mitte ei veere mööda rullikuid, vaid hoopis langevad oma kohale. Kui tekib võidukombinatsioon, purunevad kivid ning asemele langevad uued seni, kuni pole enam ühtegi võidukombinatsiooni. Sellist funktsiooni nimetatakse ka Avalanche’iks ning seda võivad hästi mäletada need NetEnt sõbrad, kes on mänginud Elements slotikat.

Asgardian Stones üllatab tohutu hulga erifunktsioonidega, nende seast võid leida näiteks boonusratta ja tasuta keerutused. Võiduliine on kokku 20 ning kõrgeima sümboli väärtusega on kollane mask, mille väärtus on viie sümboli korral 500x.

Kui naudid mütoloogilisi mänge ja oled väsinud tavalistest slotimängudest, siis tasub just veebruari viimasel nädalal avada see uudne NetEnt slotimasin. Kaunis graafika ja eepiline kogemus on garanteeritud!

Vastavad artiklid