Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadaval

06.02.2023

Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadavalOptibet kasiino on viimase aasta jooksul väga tempokalt kasvanud, olles oma mänguvalikusse hankinud mänge mitmetelt tootjatelt, keda pole varem Eestis esindatud olnud. Selliste lüketega garanteerib kasiino, et neil on kõige suurem, mitmekesisem ja unikaalsem valik.

Sel suvel liitus Optibeti ridadega veel üks uus mängutootja – Big Time Gaming. Selle mängutootja puhul on tegemist innovaatilise slotimängude tootjaga, kes pürgib kiirelt mänguedetabelite tippu ning konkureerib tihedalt tuntud nimedega nagu NetEnt või Microgaming.

Tähistamaks uue mängutootja tulekut, pakub Optibet suurejoonelist boonuskampaaniat, et kõik mängijad saaksid lähemalt tutvuda Big Time Gaming slotimängudega.

Kuni 24. augustini on võimalik mängida Optibetis erinevaid mänge ja tõusta edetabelis kõrgemale, saamaks osa 10 000-eurosest auhinnafondist. Selleks, et kampaaniast osa saada, tuleb teha sissemakse boonuskoodiga BTG5, mis annab sulle koheselt 50% boonust kuni 50 euro ulatuses. Kui mängid Big Time Gaming mänge, teenid kahekordseid VIP-punkte, seega tõused edetabelis kiiremini kõrgemale.

Auhinnad pole edetabelis sugugi pahad. Esikoht võib endale saada näiteks 750 eurot, teine koht 250 eurot.

Milliste reeglitega pead arvestama?

Optibeti boonuskampaania on väga mitmetahuline, alustades boonusrahast ja lõpetades edetabeliga.

Alustades boonuskoodist ja sellega seonduvast sissemakseboonusest, siis minimaalne vajalik sissemakse boonuse saamiseks on 10 eurot. Boonusraha tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul ning selle läbimängimisnõue on 30-kordne, seda saab täita üksnes slotikatel mängides.

Selleks, et edetabelis tõusta ja teenida kahe- ja kolmekordseid VIP-punkte, tuleb mängida slotikaid Bonanza, Danger High Volatge, Donuts, Extra Chilli ja White Rabbit.

Kusjuures, kui mängida hetkel 24. augustini mängu White Rabbit, teenid lausa kolmekordseid VIP-punkte, mis tähendab, et edetabelis tõusmine on märksa kiirem.

Kokku on võimalik võita 2000 eurot boonusraha edetabelikohtade abil ning edetabelit uuendatakse pidevalt (iga tööpäev).

Kui sa ei ole veel Optibet kasiinoga liitunud, aga oled mõelnud internetikasiino katsetamisele, on Optibet üks julgemaid valikuid. Optibet on Eestis omandanud tegevusloa ning pakub sadu slotimänge, rääkimata veel muudest variantidest nagu Optibeti spordipanused. Selleks, et suunduda Optibeti lehele, vajuta allpool olevale nupule, ava konto ning saa osa Big Time Gaming esmaklassilisest valikust.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Live kasiinod
Live kasiinod

Eesti kasiinod
Eesti kasiinod

Välismaa kasiinod
Välismaa kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee