Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadaval

11.12.2020

Big Time Gaming on nüüd Optibetis saadavalOptibet kasiino on viimase aasta jooksul väga tempokalt kasvanud, olles oma mänguvalikusse hankinud mänge mitmetelt tootjatelt, keda pole varem Eestis esindatud olnud. Selliste lüketega garanteerib kasiino, et neil on kõige suurem, mitmekesisem ja unikaalsem valik.

Sel suvel liitus Optibeti ridadega veel üks uus mängutootja – Big Time Gaming. Selle mängutootja puhul on tegemist innovaatilise slotimängude tootjaga, kes pürgib kiirelt mänguedetabelite tippu ning konkureerib tihedalt tuntud nimedega nagu NetEnt või Microgaming.

Tähistamaks uue mängutootja tulekut, pakub Optibet suurejoonelist boonuskampaaniat, et kõik mängijad saaksid lähemalt tutvuda Big Time Gaming slotimängudega.

Kuni 24. augustini on võimalik mängida Optibetis erinevaid mänge ja tõusta edetabelis kõrgemale, saamaks osa 10 000-eurosest auhinnafondist. Selleks, et kampaaniast osa saada, tuleb teha sissemakse boonuskoodiga BTG5, mis annab sulle koheselt 50% boonust kuni 50 euro ulatuses. Kui mängid Big Time Gaming mänge, teenid kahekordseid VIP-punkte, seega tõused edetabelis kiiremini kõrgemale.

Auhinnad pole edetabelis sugugi pahad. Esikoht võib endale saada näiteks 750 eurot, teine koht 250 eurot.

Milliste reeglitega pead arvestama?

Optibeti boonuskampaania on väga mitmetahuline, alustades boonusrahast ja lõpetades edetabeliga.

Alustades boonuskoodist ja sellega seonduvast sissemakseboonusest, siis minimaalne vajalik sissemakse boonuse saamiseks on 10 eurot. Boonusraha tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul ning selle läbimängimisnõue on 30-kordne, seda saab täita üksnes slotikatel mängides.

Selleks, et edetabelis tõusta ja teenida kahe- ja kolmekordseid VIP-punkte, tuleb mängida slotikaid Bonanza, Danger High Volatge, Donuts, Extra Chilli ja White Rabbit.

Kusjuures, kui mängida hetkel 24. augustini mängu White Rabbit, teenid lausa kolmekordseid VIP-punkte, mis tähendab, et edetabelis tõusmine on märksa kiirem.

Kokku on võimalik võita 2000 eurot boonusraha edetabelikohtade abil ning edetabelit uuendatakse pidevalt (iga tööpäev).

Kui sa ei ole veel Optibet kasiinoga liitunud, aga oled mõelnud internetikasiino katsetamisele, on Optibet üks julgemaid valikuid. Optibet on Eestis omandanud tegevusloa ning pakub sadu slotimänge, rääkimata veel muudest variantidest nagu Optibeti spordipanused. Selleks, et suunduda Optibeti lehele, vajuta allpool olevale nupule, ava konto ning saa osa Big Time Gaming esmaklassilisest valikust.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.