Blueprint Games saadaval nüüd Optibetis

06.02.2023

Blueprint Games saadaval nüüd Optibetis

2018. aasta hakkab küll läbi saama, kuid Optibet kasiino on endiselt täies hoos. Nimelt lisandus kasiino valikusse veel üks uus mängutootja – Blueprint Games. Kui oled jälginud meie uudistesektsiooni, oled kindlasti märganud, et tänavu on Optibeti valikusse tulnud uute tootjate mänge pea iga paari kuu tagant, mistõttu võib julgelt öelda, et Optibet on 2018. aastal olnud kõige lennukama kasvuga kasiino kogu Eesti kasiinotööstuses.

Blueprint Games on pärit Suurbritanniast ning on üsna uus mängutootja, kuid juhindub kõigist turvameetmest, mida võid ühest korralikust mängutootjast oodata.

Optibeti valikus on 8 erinevat Blueprint Games loomingut, millest kõige märkimisväärsemad on samanimelise filmi põhjal loodud slotikas Ted ning mängutootja üks kuulsamaid mänge Diamond Mine.

Uue tootja tutvustamiseks toimub Optibetis parasjagu ka suur boonuskampaania, mille raames on võimalik võita puhast raha ning seda üksnes selle eest, et mängid kasiinos.

Kuidas Blueprint Games boonuskampaania välja näeb?

Kampaanias osalemiseks ja 2000-eurosest auhinnapajast osa saamiseks tuleb kõigepealt teha sissemakse, kasutades koodi BLUE2. Selle koodiga antakse sulle automaatselt 50% boonust kuni 50 euroni – just nagu tavalise sissemakseboonuse puhul.

Seejärel tuleb asuda mängima Blueprint Games mänge: kampaanias osalevad slotikad Genie Jackpots ja Diamond Mine. Nendes mängudes on võimalik võita VIP-punkte ning mida rohkem mängid ja punkte kogud, seda kõrgemale tõused turniiritabelis. Esimese koha omanikule antakse lausa 500 eurot!

Kampaania reeglid

Tagamaks, et saad kampaaniast viimast võtta, selgitame alljärgnevalt ka mõningaid olulisi reegleid:

  • Kampaania kestab kuni 7. detsembrini;
  • Boonuseid on võimalik saada iga nädal, kuid iga nädal kehtib erinev boonuskood, st koodi lõpus olev number muutub pidevalt. Näiteks kolmandal kampaanianädalal on koodiks BLUE3. Boonuskoodi saab kasutada korra nädalas, seda iga nädal ning boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse.
  • Saadud boonus kaotab kehtivuse 7 päeva pärast. Selle aja jooksul tuleb summa ka läbi mängida 35-kordselt, enne, kui saad teha väljamakse.
  • Turniiris osalevad ka teiste tootjate mängud, kuid mainitud mängudes on võimalik võita kolmekordseid VIP-punkte. Täpse mängu- ja tootjaloetelu jaoks vaata aga kindlasti Optibeti lehele.
  • Iga nädal loositakse välja nädala võitjad, kõik neist saavad rahalise auhinna vastavalt oma turniirikohale. See auhind tuleb läbi mängida ühekordselt.
  • Ka kolmekordsete VIP-punktide mängud vahetuvad igal nädalal.

Kui tahad kindel olla, et saad turniiril osaletud parimal viisil, suundu Optibet kasiinosse, et näha kõiki tingimusi, kasuta boonuskoodi ning naudi uue mängutootja unikaalseid slotikaid!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Live kasiinod
Live kasiinod

Eesti kasiinod
Eesti kasiinod

Välismaa kasiinod
Välismaa kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee