Blueprint Games saadaval nüüd Optibetis

11.12.2020

Blueprint Games saadaval nüüd Optibetis

2018. aasta hakkab küll läbi saama, kuid Optibet kasiino on endiselt täies hoos. Nimelt lisandus kasiino valikusse veel üks uus mängutootja – Blueprint Games. Kui oled jälginud meie uudistesektsiooni, oled kindlasti märganud, et tänavu on Optibeti valikusse tulnud uute tootjate mänge pea iga paari kuu tagant, mistõttu võib julgelt öelda, et Optibet on 2018. aastal olnud kõige lennukama kasvuga kasiino kogu Eesti kasiinotööstuses.

Blueprint Games on pärit Suurbritanniast ning on üsna uus mängutootja, kuid juhindub kõigist turvameetmest, mida võid ühest korralikust mängutootjast oodata.

Optibeti valikus on 8 erinevat Blueprint Games loomingut, millest kõige märkimisväärsemad on samanimelise filmi põhjal loodud slotikas Ted ning mängutootja üks kuulsamaid mänge Diamond Mine.

Uue tootja tutvustamiseks toimub Optibetis parasjagu ka suur boonuskampaania, mille raames on võimalik võita puhast raha ning seda üksnes selle eest, et mängid kasiinos.

Kuidas Blueprint Games boonuskampaania välja näeb?

Kampaanias osalemiseks ja 2000-eurosest auhinnapajast osa saamiseks tuleb kõigepealt teha sissemakse, kasutades koodi BLUE2. Selle koodiga antakse sulle automaatselt 50% boonust kuni 50 euroni – just nagu tavalise sissemakseboonuse puhul.

Seejärel tuleb asuda mängima Blueprint Games mänge: kampaanias osalevad slotikad Genie Jackpots ja Diamond Mine. Nendes mängudes on võimalik võita VIP-punkte ning mida rohkem mängid ja punkte kogud, seda kõrgemale tõused turniiritabelis. Esimese koha omanikule antakse lausa 500 eurot!

Kampaania reeglid

Tagamaks, et saad kampaaniast viimast võtta, selgitame alljärgnevalt ka mõningaid olulisi reegleid:

  • Kampaania kestab kuni 7. detsembrini;
  • Boonuseid on võimalik saada iga nädal, kuid iga nädal kehtib erinev boonuskood, st koodi lõpus olev number muutub pidevalt. Näiteks kolmandal kampaanianädalal on koodiks BLUE3. Boonuskoodi saab kasutada korra nädalas, seda iga nädal ning boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse.
  • Saadud boonus kaotab kehtivuse 7 päeva pärast. Selle aja jooksul tuleb summa ka läbi mängida 35-kordselt, enne, kui saad teha väljamakse.
  • Turniiris osalevad ka teiste tootjate mängud, kuid mainitud mängudes on võimalik võita kolmekordseid VIP-punkte. Täpse mängu- ja tootjaloetelu jaoks vaata aga kindlasti Optibeti lehele.
  • Iga nädal loositakse välja nädala võitjad, kõik neist saavad rahalise auhinna vastavalt oma turniirikohale. See auhind tuleb läbi mängida ühekordselt.
  • Ka kolmekordsete VIP-punktide mängud vahetuvad igal nädalal.

Kui tahad kindel olla, et saad turniiril osaletud parimal viisil, suundu Optibet kasiinosse, et näha kõiki tingimusi, kasuta boonuskoodi ning naudi uue mängutootja unikaalseid slotikaid!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.