Book of Dead slotikas annab terve nädala vältel sadu tasuta keerutusi

06.02.2023

Book of Dead slotikas on paljusid mängijaid võlunud oma põnevate funktsioonide poolest, kuid aprilli esimesel nädalal pakub Paf kasiino kõigile mängijatele võimalust nautida seda populaarset slotimängu ja võita seejuures nii tasuta spinne kui ka osaleda suures 5000-euroses auhinnaloosis!

8. aprillini toimuva kampaania sisu on üsna lihtne: sa pead lihtsalt mängima Book of Dead slotikat ning koguma mängides Mystery eriauhindu. Sellise eriauhinna leidmine annab 100 kuni 200 tasuta spinni ja lisaks ka loosipileti, mis annab võimaluse osaleda 5000 euro loosimisel.

Mystery eriauhinna teeb eriti eriliseks asjaolu, et selle võib võita igal hetkel – igal keerutusel on see võimalus ja see on täiesti juhuslik. Ainus, mida sa pead tegema, on keerutama vähemalt 0.20-eurose keerutusega. Nii tasuta keerutused kui ka rahalised võidud saab kätte juba järgmisel päeval pärast kampaania lõppu ehk 9. aprillil.

Suurejooneline slotikampaania annab võimaluse ühtlasi tutvuda Book of Dead slotikaga ning ka võita lisaauhindu, mida muidu võib-olla ei saaks võita. Võimalus võita 5000 eurot ise on juba ahvatlev, kuid ka tasuta keerutused võivad tuua rikkalikult lisavõite!

Mida kujutab endast Book of Dead slotikas?

Suuremad slotisõbrad on tõenäoliselt Book of Dead slotikaga kokku puutunud. Tegemist on Play’n Go ühe kõige kuulsama slotikaga, mis keskendub maadeuurijale Rich Wilde’le ja tema seiklustele. 10 võiduliiniga mängu peamine temaatika keerleb Egiptuse kultuuri ümber, mis on täis müstikat ja saladusi. See on ju väärt uurimist!

Kui mõned uudsed slotikad üritavad võluda eelkõige oma välimusega, siis Book of Dead on üllatavalt lihtsakoeline mäng. Slotikal on 5 rullikut ja pisut “vanaaegne” välimus – kõik sümbolid on teatud raamistiku sees ja sümbolitel on kujutletud ka klassikalisi tähe- ja numbrisümboleid.

Mängu üks võludest on aga üsna kopsakad mängusisesed võidud. Book of Dead slotikas peidab oma tagasihoidliku välimuse taga mitmeid võidufunktsioone, nende hulgas tasuta keerutused. Mängu peategelase Rich Wilde’i sümbol on samuti üsna tulus, andes 5 sümboli korral võiduks 5000 münti.

Paf kasiino annab selle nädala jooksul seega väga hea võimaluse uurida lähemalt seda müstilist slotikat. Kasuta võimalust ja suundu Pafi, et vaadata, mida Book of Dead sulle anda võib!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee