Eesti mees võitis Optibetis rekordilise jackpotisumma

27.08.2021

Mega Moolah slotikas tõi jälle Eestisse rekordilise jackpotivõidu. Õnnelik Eesti noormees võitis Optibet kasiinos endale 7,2 miljonit eurot!

Kui aastaid tagasi tundus, et sellised võidu-uudised on eelkõige välismaalaste pärusmaa, siis 2021. on osutunud Optibet kasiinos haruldaselt võidurohkeks. Alles juunis võitis veel üks eestlane üle 6 miljoni euro sellesama Mega Moolah mänguga ning samuti Optibet kasiinos. Just selle uudise tõttu otsustas ka viimane võitja suunduda Optibeti ning tegi samas mängus sama suure panuse – 3.75 eurot.

30-aastane Eesti mees on nüüd võidust jahmunud, kuna ta proovis mängu lihtsalt huvi pärast, olles varasemalt lugenud teise eestlase suurest õnnest. Tema esimene plaan on osta endale kodu, auto ning mingi osa võidurahast suunata investeeringuteks.

Microgaming, kes on Mega Moolah looja, on hetkel tuntud kui kõige võidurohkemate mängude omanik. Ainuüksi 2021. aastal on ettevõtte mängud loosinud välja 128 miljoni euro väärtuses võite. Õnnelik Eesti mees on Microgamingu jackpotivõrgu 101. miljonär. Antud võidu näol on tegemist Eesti suurima online kasiino võiduga ja peaaegu ühe suurima õnnemänguvõiduga üldse – sellest kõrgem on 2010. aastal saadud Viking Loto 10 miljoni eurone võit.

Ka Optibeti jaoks on tegemist jahmatava uudisega, kuna taoline hiiglaslik võit tuli taas kord eestlasele ning seda vaevu mõned nädalad hiljem samas mängus ja sama panusega!

Kas sinagi võid saada Mega Moolah miljonäriks?

Pärast selliseid uudiseid on muidugi paljudel isu proovida õnnemänge – kes teab, võib-olla tabab õnn kolmandat korda samuti samasse kohta. Küll aga tuleb rõhutada, et Mega Moolah on siiski 100% õnnel põhinev mäng, kus ei tea kunagi, kuidas mäng võib kulgeda.

Mega Moolah jackpotivõrku kuuluvad mitmed kaasahaaravad ja intrigeerivad slotikad, mis võivad olla aga niisamagi meelelahutuslikud. Kui tahad oma õnne proovile panna, proovi Eesti kasiinosid – lisaks Optibetile on õnnerohke olnud ka Paf kasiino!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Live kasiinod
Live kasiinod

Eesti kasiinod
Eesti kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee