Wow, milline võit! Eesti mees võitis Optibetis üle 6 miljoni euro

10.07.2021

4. juuni on märgiline päev, mil Eesti hasartmänguturg nägi kahte rekordit: üks õnnelik Eesti mees võitis Optibet kasiinos €6,597,136, olles panustanud 3.75€ ülipopulaarses Mega Moolah slotimängus. Tegemist on seni Eesti suurima online kasiino võiduga ja ühtlasi Optibet kasiino suurima võiduga kogu ajaloos!

Selle võiduga ületas mängija meeletuid tõenäosuseid, kuna sellise võidu tõenäosus oli üks 185 miljonist. Aja jooksul on Mega Moolah osutunud üleüldse üheks enimvõitvaks slotimänguks, olles isegi jõudnud Guinnessi rekordite raamatusse oma 19-miljonilise jackpotivõiduga.

Õnnelik Eesti võitja kavatseb oma võidu eest eelkõige kodu valmis ehitada. Kõige märkimisväärsem on aga see, et tegemist pole isegi tiheda mänguriga, vaid aeg-ajalt õnnemänge nautiva inimesega.

Playin.ee soovib õnnelikule võitjale palju palju õnne ja rõõmu!

Mega Moolah jätkab inimeste rabamist võitudega

Mega Moolah on viimasel ajal muutunud eriti jalustrabavaks mänguks, kuna Microgaming on välja andnud mitu uut versiooni, mis sisaldavad kõik uutmoodi võiduvõimalusi ning boonusfunktsioone. Originaalne Mega Moolah võib moodsate mängurite maitse jaoks olla natuke igav, mistõttu ongi uued peenemad mänguversioonid võib-olla mõne maitsele paremad.

Eesti parimatest online kasiinodest võid leida näiteks slotikad nagu Atlantean Treasures Mega Moolah, Absolootly Mad Mega Moolah, Mega Moolah Goddess, Juicy Joker Mega Moolah ja Fortunium Gold Mega Moolah. Igaühel neist on erinev mehhaanika – näiteks Atlantean Treasures sarnaneb Starburstile (10 mõlemasuunalist võiduliini ja Wild-taaskeerutused) ning Juicy Joker on jälle natuke vanakoolilaadsemas stiilis.

Microgaming on viimasel ajal lisanud kasiinodesse hulgaliselt ka WowPot-slotikaid, mis on juba välja loosinud rohkelt võite üle kogu maailma.

Kes on järgmine jackpotivõitja?

Optibeti suurvõit on tegelikult teine hiiglaslik online kasiino jackpotivõit, mis on eestlaseid õnnistanud. 2020. aastal võitis näiteks üks õnnelik neiu mitu miljonit eurot NetEnti slotimängus Hall of Gods (mille jackpot on nüüd juba ligi 7 miljonit eurot).

Kas Hall of Gods on järgmine mäng, mis loosib Eestis välja suurvõidu? Kas sina oled järgmine jackpotivõitja? Kui tahad oma õnne proovida, vali Playin.ee lehelt endale parim Eesti online kasiino ning asu mängima juba täna!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee