Habanero mängud toovad tuntud Eesti kasiinos 10 päeva järjest jackpotte

09.01.2020

Habanero pole küll paljude mängijate jaoks väga tuntud, kuid tänu Optibeti uusimale kampaaniale võib see peatselt muutuda. Alates 9. jaanuarist kuni 18. jaanuarini on võimalik Optibet kasiinos nautida Habanero mänge, jõuda esimese 10 auhinnakoha sekka ning viia koju kopsakas jackpotivõit!

Ainus, mida sa pead tegema, on mängima Habanero slotikaid vähemalt 80-sendise keerutusega ning iga päev kella 21 ja 23 vahemikus kukub jackpot. Kui oled esimese 10 koha seas, saad endale teatud protsendi sellest jackpotist. Esikohaomanik saab endale 35% ja teise koha omanik 25%.

Kampaanias osalemiseks tuleb mängida slotikaid nagu 5 Lucky Lions, Bombs Away, Colossal Gems, Egyptian Dreams Deluxe, Fa Cai Shen, Four Divine Beasts, Hot Hot Fruit, Lucky Lucky, Magic Oak, Mount Mazuma, Nuwa, Pumpkin Patch, Santas Village, Wild Trucks, Wizards Want War – nagu näed, siis valikut on rohkelt. Lihtsalt panusta ja võidki saada endale jackpotivõidu.

Selleks, et jackpot endale saada, peab selle kukkumise ajal olema ühes ülalmainitud mängus parasjagu aktiivne panus. Mis puudutab auhinnakohti, siis sinu koht määratakse vastavalt sellele, kui lähedal oli panus siis, kui jackpot kukkus.

Kampaania toimub kokku 10 päeva, seega on 10 võimalust jackpoti võitmiseks!

Mida Habanero mängud pakkuda suudavad?

Habanero on väga tuntud mängutootja, kellel on tänaseks olemas litsents selleks, et pakkuda mänge suisa 16 erineval turul. Ettevõte loob slotikaid, lauamänge ja videopokkerit ning kokku on nende portfoolios üle saja mängu.

Habanero mängud torkavad eelkõige silma oma lihtsa kasutajaliidese poolest, kuid sellest veelgi olulisem on mängude temaatika. Alates mütoloogiast ja ajaloost kuni muinasjuttude ja filmideni – Habanero mängud ei seisa silmitsi kujutlusvõime vaegusega.

Moodsa mängutootjana on Habanero mängud täiesti sobivad ka mobiilsetele seadmetele, seega võivad Optibeti kasutajad keerutada Habanero slotikaid igal ajal, igas kohas (eriti, kuna ka Optibet on mobiilisõbralik).

Kas oled valmis koju viima magusa jackpoti? Kui sa pole veel Habanero mängudega kokku puutunud, annab see kampaania selle jaoks suurepärase väljundi. Suundu Optibet kasiinosse, et näha pakkumise tingimusi lähemalt ning keeruta lahedaid Habanero slotikaid, mis võivad järgneva 10 päeva jooksul tuua lisavõite.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.