Habanero mängud toovad tuntud Eesti kasiinos 10 päeva järjest jackpotte

10.07.2021

Habanero pole küll paljude mängijate jaoks väga tuntud, kuid tänu Optibeti uusimale kampaaniale võib see peatselt muutuda. Alates 9. jaanuarist kuni 18. jaanuarini on võimalik Optibet kasiinos nautida Habanero mänge, jõuda esimese 10 auhinnakoha sekka ning viia koju kopsakas jackpotivõit!

Ainus, mida sa pead tegema, on mängima Habanero slotikaid vähemalt 80-sendise keerutusega ning iga päev kella 21 ja 23 vahemikus kukub jackpot. Kui oled esimese 10 koha seas, saad endale teatud protsendi sellest jackpotist. Esikohaomanik saab endale 35% ja teise koha omanik 25%.

Kampaanias osalemiseks tuleb mängida slotikaid nagu 5 Lucky Lions, Bombs Away, Colossal Gems, Egyptian Dreams Deluxe, Fa Cai Shen, Four Divine Beasts, Hot Hot Fruit, Lucky Lucky, Magic Oak, Mount Mazuma, Nuwa, Pumpkin Patch, Santas Village, Wild Trucks, Wizards Want War – nagu näed, siis valikut on rohkelt. Lihtsalt panusta ja võidki saada endale jackpotivõidu.

Selleks, et jackpot endale saada, peab selle kukkumise ajal olema ühes ülalmainitud mängus parasjagu aktiivne panus. Mis puudutab auhinnakohti, siis sinu koht määratakse vastavalt sellele, kui lähedal oli panus siis, kui jackpot kukkus.

Kampaania toimub kokku 10 päeva, seega on 10 võimalust jackpoti võitmiseks!

Mida Habanero mängud pakkuda suudavad?

Habanero on väga tuntud mängutootja, kellel on tänaseks olemas litsents selleks, et pakkuda mänge suisa 16 erineval turul. Ettevõte loob slotikaid, lauamänge ja videopokkerit ning kokku on nende portfoolios üle saja mängu.

Habanero mängud torkavad eelkõige silma oma lihtsa kasutajaliidese poolest, kuid sellest veelgi olulisem on mängude temaatika. Alates mütoloogiast ja ajaloost kuni muinasjuttude ja filmideni – Habanero mängud ei seisa silmitsi kujutlusvõime vaegusega.

Moodsa mängutootjana on Habanero mängud täiesti sobivad ka mobiilsetele seadmetele, seega võivad Optibeti kasutajad keerutada Habanero slotikaid igal ajal, igas kohas (eriti, kuna ka Optibet on mobiilisõbralik).

Kas oled valmis koju viima magusa jackpoti? Kui sa pole veel Habanero mängudega kokku puutunud, annab see kampaania selle jaoks suurepärase väljundi. Suundu Optibet kasiinosse, et näha pakkumise tingimusi lähemalt ning keeruta lahedaid Habanero slotikaid, mis võivad järgneva 10 päeva jooksul tuua lisavõite.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Playin.ee