Halloweeni slotikad annavad 20% kaotatud rahast tagasi

06.02.2023

Kas oled juba soojad kampsunid välja otsinud ning oled sügiseks valmis? Optibet kasiino aitab sul sügisesse veelgi paremini sisse elada oma uue Halloweeniteemalise kampaaniaga.

Kui mängid kuni 31. oktoobrini Halloweeniteemalisi slotikaid, saad kaotustelt 20% cashbacki ehk viiendik sinu rahast makstakse sulle lihtsalt tagasi. Teisisõnu, isegi, kui sa ei võida palju ning kaotad oma raha, annab Optibet sulle lihtsalt osa rahast tagasi.

Cashbacki saamiseks järgi neid samme:

  1. Ava konto Optibet kasiinos
  2. Tee kontole sissemakse summas, millega soovid parasjagu mängida
  3. Mängi kampaanias osalevaid slotikaid
  4. Kui kaotad, saad järgmine esmaspäev 20% oma rahast tagasi

Kõige parem osa kampaaniast: saadud cashbackil pole mingeid läbimängunõudeid ega piiranguid. Raha saad tagasi pärisrahas, kuna tegemist ongi sinu rahaga. Maksa raha endale välja või mängi slotikaid uuesti – see on sinu otsus!

Kampaanias osaleb suisa mitukümmend slotimängu, nende hulgas näiteks legendaarne “Immortal Romance”, “Lucky Lucifer”, “Alice Cooper and the Tome of Madness” ja kümned teised. Täpse nimistuga saad tutvuda Optibeti kodulehel.

Immortal Romance – potentsiaalselt parim Halloweenislotikas

Vampiirid ja fantaasia – Microgamingu vanakooli slotikas Immortal Romance on oma temaatika ja võimaluste poolest süübinud inimeste mällu ja südametesse. Mängul on suisa 243 võiduliini, põnev boonusfunktsioon Wild Desire ja võimalus võita kuni 365 500 münti. Seejuures on mäng keskmise volatiilsusega ning üsna kõrge RTP-ga: 96.86%.

Immortal Romance on osutunud suisa nii populaarseks mänguks, et hiljuti anti sellest välja veel Megaways-versioon.

Üks Immortal Romance’i suurimaid võlusid on rohked boonusfunktsioonid, mille tipp on tasuta spinnide voor “Chamber of Spins”. Vähemalt kolm scatter-sümbolit aktiveerib nelja keerutusega mänguvooru, ent igas voorus on omad unikaalsed mängufunktsioonid. Kui sa tabad ühte boonusfunktsiooni, oled õnnega koos: üks voor annab näiteks 5x kordistajaga 10 tasuta spinni. Kui sul õnnestub voore aktiveerida rohkelt, võid lõpuks isegi saada 25 tasuta mängu koos suurepäraste Wild-boonustega.

Pealtnäha tagasihoidlik mäng peidab endas vingeid üllatusi. Optibeti kampaania raames saad nautida nii seda kui kümneid teisi lahedaid Halloweenislotikaid, mis võivad sulle tuua lahedaid hetki (ja loodetavasti ka küllaga võite).

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee