Hukatuste maja slotikas Pafis annab mängijatele 10 000 eurot puhtalt kätte

10.07.2021

Hukatuste maja slotikas Pafis annab mängijatele 10 000 eurot puhtalt kätteAlates 2. maist on võimalik Pafis keerutada uut mängu “House of Doom”, võimalusega võita iga päev 30 tasuta keerutust ja 2 loosipiletit meeletu 10 000-eurose peaauhinna loosimisele.

Kuni 10. maini kestva kampaania tuumaks on nimetatud slotika kaks boonussümbolit. Kui saad rullikutele kolm kolba sümbolit, antakse sulle kohe 10 täiesti tasuta keerutust ning ühe loosipileti. Kui saad rullikutele aga kolm House of Doom boonussümbolit, on sinu auhinnaks 20 keerutust ning veel 1 loosipilet.

Neid auhindu saab koguda iga päev ning tasuta keerutused saab kätte absoluutselt kohe – pead lihtsalt mängu uuesti laadima.

Auhinnaraha jaotatakse ära esimese 200 koha vahel, esikohale antakse lausa 3000 eurot puhtalt kätte!

Kuidas kampaanias osaleda?

Selleks, et edukalt loosipileteid saada, peaksid järgima mõningaid kampaaniareegleid nagu näiteks:

  • Kampaanias osalemiseks peab minimaalne panus olema vähemalt 20 senti ning mängida tuleks pärisraha eest.
  • Kõik tasuta keerutused on samuti väärt 0,20 eurot.
  • Kampaania raames on sul võimalik vastata küsimusele, kes mängib ning kui läheb hästi, võid võita tuttuue kitarri või hoopis Sölvesborgis toimuvale rokifestivalile kaks kolmepäevast pääset.
  • Tasuta spinnid ja võidetud summad makstakse pärisrahas – neile ei rakendu läbimängimisnõuet.
  • Tasuta keerutused kehtivad kuni 16. maini.
  • Pane tähele seda, millise seadme vahendusel sa mängid – kui mängid House of Doom slotikat telefoni vahendusel, kehtivad ka tasuta keerutused ainult telefoni kaudu mängimisele.

Mida House of Doom slotikas endast kujutab?

House of DoomHouse of Doom on Play’n Go rokiteemaline slotimäng, mis võlub kahtlemata kõiki rokifänne. Kui muusikateemalisi kasiinomänge on tehtud ennegi, siis House of Doom viib selle uuele tasandile vingete heli- ja visuaalefektidega.

Mängu taustal mängib jõuline rokkmuusika, kogu mäng on disainitud tumedates toonides ning võidu korral sähvatab ekraan särama kurjakuulutavalt.

Viie rullikuga mängus on mitu boonusfunktsiooni, neist kõige märkimisväärsem on tasuta keerutuste voor, mis avaneb kolme House of Doom sümboli saamisel. Mängus on peidus aga teisigi lisafunktsioone, mille kooslusena võib võit olla üpris kopsakas.

Kui oled rokihuviline, kasuta kindlasti hetkel võimalust ja mängi Pafis, kus sulle võidakse kinkida mitu tuhat eurot auhinnaraha!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee