Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

06.02.2023

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga, mis keerleb uudse Infinity Reels süsteemi ümber.

Infinity Reels süsteem on loodud uuendusliku ettevõtte ReelPlay poolt, kes andis hiljuti välja ka terve hulga fenomenaalseid Megaways-slotikaid. Infinity Reels on aga ettevõtte omalooming, mis on kiirelt kasiinomaailmas üle võtmas oma unikaalse mehhaanika tõttu. Infinity Reels slotikate tööpõhimõte on lihtne: sisuliselt võib mängus tekkida juurde lõputult palju uusi rullikuid, mistõttu on ka mängu võiduvõimalused väga magusad. Ehkki need slotid võivad olla üpris volatiilsed, on ka kogu kogemus tunduvalt adrenaliinirohkem.

Selliste nö lõputute võiduvõimaluste nautimiseks on Optibet käima löönud ägeda kampaania. Kui mängid Infinity Reels slotikaid ja kogud edetabelipunkte, võid tõusta turniiritabelisse, kus sul on võimalus endale saada osake 1000 eurost pärisrahast!

Kui oled aga juba panustanud 200 eurot, saad juba endale 5 x 1€ WinSpinni ja seda suisa 5 korda. Muideks, WinSpinnid on täiesti riskivabad keerutused, seega on sinu võiduvõimalused aina suuremad.

Kuni 30. maini kestvas kampaanias osalemiseks pead sa lihtsalt tegema kahte asja:

  1. Logi sisse oma Optibeti kontole. (Kui sul pole veel Optibetis kontot, loe meie arvustust siin ja ava konto).
  2. Tee panuseid Infinity Reels slotikates. Pea meeles, et ükski teine slotimäng arvesse ei lähe.

Edetabelis läheb iga panustatud euro arvesse 1 punktina. Auhinna võitmiseks tuleb lihtsalt jõuda top 30 mängija hulka edetabelis – edetabelit saad muide jooksvalt kogu aeg jälgida.

Esikoha omanikule antakse suisa 250 eurot, teise koha omanikule 100 eurot ja kolmandale kohale 90 eurot. Isegi kohtade 16 kuni 30 omanikud saavad rahavõidu – 10 eurot. Kui oled üks õnnelikest võitjatest, pead rahasumma lihtsalt läbi mängima 1-kordselt ning seejärel saadki oma võidu kätte pärisrahas!

Nagu mainitud, siis kampaania raames saab lisaks rahale võita ka WinSpinne. See on tõeliselt lahe pakkumine kõikidele slotisõpradele! Kui oled vähemalt 200 eurot panustanud kampaania jooksul, kingitakse sul WinSpinnid Infinity Reels slotimängudes kasutamiseks. Ainus piirang, mida pead silmas pidama, on fakt, et nende saamiseks pead tegema minimaalselt 10-eurose sissemakse või su kontol peab juba olema minimaalselt 1 euro.

Kui tahad mais proovida mõnda uut slotimängu, viska kindlasti pilk peale Infinity Reels slotimängudele – need on nüüd täies hiilguses saadaval Optibet kasiinos!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee