iSoftBeti müütiline slotikas “Legend of Loki” teeb Optibetis debüüdi

29.03.2018
iSoftBeti müütiline slotikas Legend of Loki teeb Optibetis debüüdi
iSoftBeti “Legend of Loki” teeb Optibeti kasiinos oma debüüdi.

Kui sa oled Skandinaavia mütoloogia fänn, rõõmustab sind Optibeti hiljutine teadaanne. Ühe Eesti populaarseima online kasiino valikus on saadaval iSoftBeti mäng “Legend of Loki” ning tegemist on mängu maailma esmaesitlusega, seda siinsamas Eesti internetikasiinos!

Selle tähistamiseks pakub kasiino ka temaatilist tervitusboonust – piiratud aja jooksul on võimalik mängida “Legend of Loki” slotikat üksnes Optibetis ning selle jaoks antakse sulle 50 eurot sissemakseboonust 50% ulatuses, üksnes 20-kordse läbimängimistingimusega ehk kaks korda madalamate tingimustega kui tavaliselt.

Veelgi enam, kasutades kampaania boonuskoodi teenid sissemakse tegemiselt kolmekordselt VIP-punkte.

“Legend of Loki” kampaania põhitingimused

Siin on mõned tähtsamad tingimused, mida kõnealuse kampaania puhul jälgida:

  • Kampaania kestab 5. aprillini.
  • Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse, kõige rohkem saab boonust 50 eurot. Kuna tegemist on 50% boonusega, saad boonust kõige rohkem 100-eurose sissemakse puhul.
  • Sissemakse tegemisel ei tohi unustada boonuskoodi: LEGENDOFLOKI.
  • Saadud boonusraha aegub 7 päeva jooksul ning see tuleb läbi mängida 20-kordselt, kuidas läbimängimisnõuet saab täita üksnes Legend of Loki slotika mängimisega.

“Legend of Loki” põhiomadused ja võiduvõimalused

Legend of Loki
“Legend of Loki” slotikas on 5 rullikuga ja moodsa välimusega, kuid välimuse taga peituvad veel mitmed minimängud nagu näiteks tasuta keerutuste voor.

Legend of Loki, nagu nimestki selgub, põhineb Skandinaavia mütoloogial ning tuntud jumalal Lokil. Mäng on loodud traditsioonilisel 5×3 väljal ning meelitab mängijaid 20 võiduliiniga ja muljetavaldava 96.23%-se teoreetilise tasuvusega.

Ühed kõige olulisemad funktsioonid mängus on virnastatud taaskeerutused ja Tormihoo funktsioon, mis võib rullikutel sümboleid muuta. Nende funktsioonide kõrval on mängus saadaval ka tasuta keerutuste funktsioon, millega võid saada 10 tasuta keerutust. Panustada saab minimaalselt 0.20-eurose panusega, kõige rohkem võib mängu korraga panna 20 eurot ehk 20 münti.

Mäng ise on moodsa välimusega ja jääb truuks oma mütoloogilisele olemusele – taustal mängib pisut ärev ja müstiline muusika ning rullikutel tiirlevad antiikse välimusega tähesümbolid ja muidugi erinevad Skandinaavia jumalad.

Kui naudid mütoloogiateemasid, on Legend of Loki ahvatlev valik eriti oma kõrge RTP ja mitmete põnevate lisafunktsioonide poolest. iSoftBet kinnitab selgelt oma kanda slotimaailmas ning pakub konkurentsi tuntud nimedele nagu NetEnt ja Microgaming.

Kui tahad isegi näha, mida Legend of Loki sulle tuua võib või tahad näha, kas jumalad soosivad sind täna, suundu Optibet kasiinosse, mis on hetkel Eestis ainus koht, kus seda slotikat üldse mängida saab!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.