Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse

07.07.2018

Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las VegasesseSel suvel saad kogeda enamatki kui jalgpalli MM-i hullust ja mõnusat suvepäikest. Optibet kasiino, mis on paljudele mängijatele tuntud oma lahkete boonuste poolest, annab ühele õnnelikule mängijale võimaluse reisida maailma hasartmänguparadiisi Las Vegasesse!

Optibeti hiljutine kampaania keerleb Play’n Go populaarsete slotimängude ümber. Meeletu auhinna võitmiseks tuleb keerutada selle tuntud mängutootja slotikate rullikuid ning hea õnne korral võibki võit tulla sulle koju.

Mida auhinnareis endast sisaldab?

Optibet juba teab, kuidas korraldada unustamatu reis. Auhinnaks olev Las Vegase reis sisaldab endas täpsemalt:

  • lennupileteid kahele inimesele (edasi-tagasi);
  • majutust Caesar’s Palace Hotel % Casino’s;
  • 2000 eurot taskuraha, mida saad vabalt kasutada ja nautida.

Reis toimub septembris, seega saab oma suvist puhkust veelgi pikendada.

Las Vegase reis pole aga tegelikult ainus auhind. Sellele lisaks on loosirattas mitu rahalist auhinda ning iPhone X! Juhul kui võidad iPhone’i ja ei soovi seda või sa ei soovi reisi, on need auhinnad võimalik vahetada ka raha vastu – nii oled ikkagi võitja!

Kuidas võita Las Vegase reis?

Kampaania reeglid on lihtsad ning ainus, mida pead tegema, on keerutama Play’n Go slotikaid. Kampaanias osalevad selle mängutootja 6 populaarsemat mängu: Book of Dead, Reactoonz, Moon Princess, Grim Muerto, Fire Joker ja 7 Sins. Selleks, et kampaanias osaleda ja saada võimalus auhind endale krabada, peab keerutuse suurus olema vähemalt 0.50 eurot.

Siin on veel mõned olulised tingimused, mida võiksid tähele panna:

  • Kampaania kestab 31. augustini, andes mängijatele piisavalt aega, et oma õnne proovida;
  • Kampaania käigus jagatakse välja küll 1 reis, kuid see-eest antakse piiramatus koguses rahalisi auhindu. See tähendab, et igaüks võib võita vähemalt rahaauhinna;
  • Kui sa võidad, hüppab ekraanile vastav teadaanne – nii ei ole võimalik võitu kahe silma vahele jätta;
  • Rahalised auhinnad saab kätte juba 24 tunni jooksul;
  • Reisi võitmise korral organiseeritakse sulle viisa reisiagentuuri poolt. Kui peaks juhtuma, et viisa lükatakse tagasi, saab auhinna ka edasi anda kellelegi teisele.

Just nii lihtne ongi võita auhind – lihtsalt keeruta lõbusaid Play’n Go slotikaid ning hoia pöidlad pihus. Kui tahad oma õnne proovile panna, klõpsa allpool olevale nupule, et suunduda Optibet kasiinosse ning lase aga rullikutel keerelda!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.