Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

06.02.2023

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet on selleks juba valmis pöörase kampaaniaga, mille raames saad nautida karvaseid jänkusid ja auhinnajahti.

Optibeti lihavõttekampaania keskmes on No Limit City mäng Bonus Bunnies, mille jaoks saad Optibeti kasiinos 10 winspinni. Ainus, mida sa pead tegema, on kasutama need 10 winspinni ära Bonus Bunnies slotikas ning sul on võimalik võita oma tehtud panus tagasi kuni 6950-kordselt! Kampaania on edetabelipõhine ja sisaldab auhinnaredelit, mille igal tasemel saab võita teatud auhindu.

Kõige kõrgemale tasemele jõudes võid saada 640 eurot (vajades 200 000 punkti). Punktiskoore on ka tagasihoidlikumaid: esimesel tasemel saad auhinnaks 1 euro (200 punkti peal), kuid 10 000 punkti peal saab juba 40 eurot. Auhinnad on seinast-seina!

Boonuse olulisemad tingimused ja põhireeglid:

  • Kampaania kestab kuni 1. maini;
  • Kampaania kasutamiseks pead logima oma Optibeti kontole ja valima sealt boonuse “Ladder of Luck WinSpins”. Veendu, et sa ei jäta seda sammu vahele, kuna boonuse aktiveerimine on hädavajalik;
  • Pärast boonuse võtmist pead tegema minimaalselt 10-eurose sissemakse;
  • Kohe, kui oled sissemakse teinud, saad 10 20-sendist WinSpinni Bonus Bunnies slotikale. Need keerutused kehtivad ainult 72 tundi;
  • Kui oled Bonus Bunnies slotimängus teinud 20-sendiseid panuseid, saad pärast iga panust tagasi 20 senti;
  • Kui oled sissemakse teinud, hakkad koguma punkte, millega saad jõuda kõrgematele tasemetele. Mida kõrgemale tasemele jõuad, seda paremaid auhindu saad nautida;
  • Õnneredelil osalemiseks pead mängima mistahes slotikaid – sa kogud punkte kõigis mängudes. Maksimaalselt saab võita 1435 eurot.

Kõige parem osa kogu kampaaniast on fakt, et ühelgi sularahaauhinnal pole läbimängunõuet! Kõik võidud, mis oled saanud, on kohe saadaval pärisrahana ja võid need välja maksta või kasutada auhindu teiste mängude nautimiseks.

Optibet kasiino on ühe parima mänguvalikuga kasiinosid Eestis – sind ootavad tuhanded slotikad, live-kasiino, spordiennustused, lauamängud ja palju muud! Kui sul pole veel Optibet kasiinos kontot, suundu sinna juba täna, et osaleda lihavõttepühade rallis.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse
Keeruta slotika rullikuid ja võida tasuta reis Las Vegasesse

Sel suvel saad kogeda enamatki kui jalgpalli MM-i hullust ja mõnusat suvepäikest. Optibet kasiino, mis…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee