Monopoly lauamängu rõõm kasiinos: võida iga nädal tasuta spinne

06.02.2023

Kes meist ei mäletaks pikki õhtuid, mil oleme Monopoly saatel mõnusalt aega veetnud pere seltsis? Monopoly lauamäng on legendaarne mäng, mida teab igaüks.

Viimastel aastatel on aga Monopoly hiilinud ka netiavarustesse. Üks sellistest versioonidest on leitav internetikasiinodes, nende hulgas ka näiteks Optibet kasiinos, kus muuhulgas pakutakse mitme nädala vältel Monopoly mängijatele ka lisaboonust.

Kuidas saada Monopoly lauamängu boonust?

Optibet kasiinos on tegelikult saadaval 2 Monopoly mängu: live-kasiino variant ja slotikas. Kui mängid Optibet kasiinos Evolution Gamingu loodud Monopoly live-kasiino mängu, saad endale võita kuni 125 tasuta keerutust Big Time Gamingu Monopoly slotikale. Väga lihtne! Mängi live-kasiino mängu selleks, et saada slotikal mängimiseks tasuta spinne.

Kampaania toimub 29. märtsini ning tasuta keerutusi on võimalik võita iga nädal. Näiteks, kui teed neljapäeval panuseid, saad järgmisel esmaspäeval tasuta spinne vastavalt sellele, kui palju sa eelmisel neljapäeval panustasid live-mängus.

Kui palju spinne võid saada? See oleneb sellest, kui palju panustad. Kui panustad Evolutioni Monopolys vähemalt 100 euro eest, saad 25 tasuta spinni slotika mängimiseks. Kui panustad aga 500 euro eest live-kasiino Monopolys, antakse sulle 125 tasuta keerutust slotikale. Saadud tasuta keerutused tuleb ära kasutada maksimaalselt 3 päeva jooksul, seega aega oodata väga kaua ei ole, kuid positiivne on see, et kõik tasuta spinnidega saadud võidusummad tuleb läbi mängida vaid 1-kordselt.

Mida Monopoly slotikas endast kujutab?

Big Time Gamingu mäng, mille täpne nimi on Monopoly Megaways, meenutab tegelikult igas mõttes lauamängu. Kõik sümbolid on sarnased Monopoly lauamängule, sul on võimalik kinnisvara hankida ja lauamängul “ringi liikuda”. Iga kord, kui sa võidad, liigub Härra Monopoly edasi ning sul on võimalik “omada” kõikvõimalikke valduseid ja muud vajalikku.

Monopoly Megaways on üks parimaid viise, kuidas mängida Monopoly lauamängu internetis, kuid seda pärisrahaga vürtsitatult. Tänu pärisraha osale mängus on Monopoly kasiinoversioon veelgi põnevam kui lauamänguversioon. Kindel on see, et põnevust jätkub pikaks ajaks!

Kui oled otsinud uusi elamusi ja soovid proovida mõnda kasiinomängu, võivad Monopoly live-variant ja slotikas sind võluda. Uuri neid lähemalt Optibet kasiinos, kus pakutakse ka terve hulk tasuta spinne!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee