Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas

08.09.2019

Keset kõledat talve võib tekkida tunne nagu suvi ei jõuakski kunagi kohale. Paf kasiino toob aga suvised rõõmud pisut lähemale, promodes veebruaris uut suvist slotikat ahvatleva pakkumisega: igaüks saab endale krabada lausa kuni 500 tasuta keerutust.

Kasiinos toimub kuni 17. veebruarini metsik kasiinoturniir, mille keskmes on uus slotimäng “Sam on the Beach”. Kui teha selles mängus vähemalt 50 keerutust, kvalifitseerud turniirile ning saad ühtlasi koheselt ka 5 tasuta keerutust.

10 parimat kvalifitseerunud mängijat saavad aga suure keerutustehunniku: esikohale antakse 500 tasuta keerutust! Turniirid on seejuures igapäevased, seega on võimalik Pafis väga lihtsa vaevaga kokku koguda meeletu tasuta spinnide hunnik.

Pafi kasiinoturniiri tingimused

Edukaks osalemiseks ja tasuta spinnide kasutamiseks tuleb järgida mõistagi ka mõningaid tingimusi. Pafile kohaselt ei ole tingimused sugugi keerukad, kuid meeles tasub pidada järgnevaid reegleid:

  • turniiril osaleb vaid mäng Sam on the Beach;
  • turniirile kvalifitseerumiseks tuleb teha päeva jooksul vähemalt 50 keerutust. Iga keerutuse väärtus peab olema minimaalselt 0,20 eurot. Kui täidad selle nõude, saad koheselt 5 tasuta spinni;
  • turniiril osalemiseks tuleb teha keerutusi pärisraha eest – boonusraha ega tasuta keerutused ei lähe arvesse;
  • kui oled saanud tasuta keerutusi, kuid soovid uuesti kvalifitseeruda ja mängida eesmärgiga edetabelisse jõuda, tuleb tasuta keerutused enne ära kasutada – pea meeles, et ainult pärisrahakeerutused lähevad arvesse;
  • soovi korral võid mängida nii palju voore kui vähegi soovid – arvesse võetakse 50 mänguvooru parim skoor, seega võid vabalt teha kas või 100 keerutust;
  • turniiritabelisse jõudmiseks tuleb koguda punkte, mida saab teha siis, kui kogud Wild-sümboleid ja Sam, Maggie, Sandra ja Tedi lisaboonuseid;
  • turniiritabel pannakse kokku vastavalt sellele, kes sai 50 järjestikuse keerutuse käigus kõige suurema punktiskoori;
  • tasuta keerutuste väärtus on 0,20 eurot ning need antakse kätte järgmisel päeval;
  • kõik tasuta keerutustega saadud võidud on läbimängimisnõudest vabad – need võidud makstakse välja pärisrahas, seega ei ole vaja sugugi muretseda, kui peaksid võitma suuremaid summasid.

Sam on the Beach toob oma lõbusa olemusega kõigile naeratuse näole. Kui oled tüdinud talvisest külmast, suundu Paf kasiino lehele, kus see lõbus mäng ootab sind juba üheskoos terve kuhja tasuta spinnidega!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.