Oled lihavõttepühadeks valmis? Koksi munasid Pafis ja võida vingeid auhindu

06.02.2023

Kas lihavõttepühadeks on munad juba ostetud ja munavärvid valmis pandud? Isegi, kui sa pole veel munade koksimiseks valmis, on selleks valmistunud Soomest pärit Paf kasiino, kes andis tänavu lihavõttepühade ajaks teada, et lihavõttejänes nimelt elab Soomes, just nagu jõuluvana! Soome on ikka üks maagiline maa.

Nagu Pafis on kombeks, siis tähistatakse ka see aasta lihavõttepüha lõbusalt. Iga päev kuni 22. aprillini on võimalik kasiinos koksida lahti üks muna, mille seest võib tulla välja põnev üllatus. Kui Paf mainis, et lihavõttejänku elab Soomes, siis nimelt saab mune koksida Soome aja järgi.

Igast munast võib välja tulla hulk tasuta keerutusi, mis on mõeldud lahedale slotimängule Gemix. Selleks, et tasuta keerutused kätte saada, ei tule teha mitte midagi muud, kui lihtsalt vähemalt korra Egg Mania ajal mängida pärisraha eest – ükskõik, millist mängu. Sul on täiesti vabad käed – mängi oma lemmikmänge ning lunasta tasuta keerutusi veel pealekauba.

Kõik kogutud spinnid saab kätte tasapisi 23. aprillil ning iga keerutus on väärt 0.10 eurot, kuigi muidugi võib tasuta keerutus tähendada märksa suuremaid võite, kui sul peaks õnnestuma Gemix slotikas ka võita. Tegemist ei ole küll kõige suurejoonelisema kampaaniaga, kuid munade koksimine pole kunagi olnud lõbusam! Millal siis muidu on võimalik võita muna koksimise eest raha?!

Mida kujutab endast Gemix slotikas?

Kui oled tüdinud nö klassikalistest slotimängudest, siis Gemix on üsna hea valik, kuna juba esimesel silmapilgul on selge, et see mäng ei meenuta sugugi slotikat. Gemix, mis on üles ehitatud kalliskivisümbolitele, meenutab rohkem Candy Crushi kui slotikat.

Play’n Go loodud mängus tuleb leida üles samasugused kalliskivid, et seejärel muudkui tõusta uutele tasanditele. Ehkki põhimehhaanika poolest on Gemix kõike muud kui tavaline slotikas, siis on ka selles mängus olemas mitmed tavapärased võiduvõimalused nagu näiteks Wild-sümbolid.

Ka mängutasuvusprotsent on üsna mõistlik: 96.75%. Mäng on tuntud tihedate pisivõitude poolest, mis hoiavad kindlasti ka tuju kõrgel.

Kui soovid mängida midagi uudset ja oled tüdinud teistest slotikatest, tasub osaleda Pafi lihavõttekampaanias, et näha ise lähemalt, mida Gemix endast kujutab – seda tänu täiesti tasuta spinnidele!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee