Oled valmis rokkima? Paf korraldab meeletu spinnifestivali

11.12.2020

Kes on hoolikalt slotimaailmal pilku peal hoidnud, on kindlasti märganud, et mitmed tuntud rokkbändid on viimasel ajal teinud koostööd slotitootjatega, et tuua kasiinolavadele omapäraseid slotimänge. Tänaseks on selliseid slotikaid juba niivõrd palju, et saab rääkida lausa eraldi mängukategooriast.

Paf kasiino ei jäta võimalust kasutamata ning lõi täna käima uue kampaania, mille keskmes ongi just nimelt rokiteemalised slotimängud. 5. juulini kestva kampaania raames on võimalik tasku pista nii pärisraha kui ka tasuta keerutusi.

“Rock the Slots” nime kandvas kampaanias on iga natukese aja tagant fookuses erinev slotimäng. Siin on kiire ülevaade ajakavast:

  • täna ja homme on fookuses slotikad Annihilator, Black Mamba, House of Doom ja Demon
  • 24. juunist 25. juunini tasub mängida slotikaid Jimi Hendrix ja Motörhead
  • 26. juunist 27. juunini on aeg särada Sabatoni sõpradel
  • rokikuningas Ozzy Osbourne võtab kasiinolava üle 28. juunist 29. juunini
  • 30. juuni ja 1. juuli vahemikus on fookuses slotikas Testament
  • Twister Sister näitab oma võimust teise ja kolmanda juuli vahel
  • kampaania lõpetab raju Guns N’ Roses slotikas

Kampaania põhineb edetabelil ning kõik võidud on samuti selle tabeliga seotud. Edetabelisse jõudmiseks pead fookuses olevaid mänge keerutama pärisraha eest ning mida kõrgem on sinu keerutuse võidusumma, seda kõrgem on sinu koht edetabelis.

Esikoha omanik saab endale 500 eurot, teise koha omanik 280 eurot ning kolmandat kohta pärjatakse 160 euroga. Rahalised auhinnad on edetabeli esimesele 20 kohale. Pea aga silmas, et edetabeli arvestust peetakse iga etapi kohta. Iga ajakava etapi kohta on võimalik jõuda edetabelisse!

Pea silmas, et igal slotimängul on teatud minimaalne panusenõue: näiteks slotimängus Demon tuleb teha vähemalt 30-sendiseid panuseid. Täpsemaid reegleid näed juba Pafi lehel, kus on leitavad ka parasjagu käimasoleva etapi reeglid. Võidud saab kätte põhimõtteliselt kohe: näiteks esimese etapi võidud jagatakse ära juba 24. juunil.

Kui oled rokkmuusika fänn ning tahad tuua oma suvepühadesse natuke põnevust, uuri kindlasti lähemalt Pafi rokislotikate festivali. Lisaks käimasolevale kampaaniale ootavad sind ees mitmed muud lahedad pakkumised, sealhulgas ka Pafi enda toodetud slotimängud, mis võivad oma laheda teema poolest üllatada.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.