Õnnelik 44: avasta uus slotikas ja saa hunnik ägedaid boonuseid

06.02.2023

Kas arvasid, et õige õnnenumber on 7 või 13? Optibet kasiino tõestab, et tegelik uus õnnenumber on 44 – just see number on uue slotimängukampaania keskmes.

Kuni 11. märtsini saab kasutada boonuskoodi GGR44 oma sissemakse tegemisel, misjärel on võimalik saada endale 44%-ne boonus kuni 44 euro ulatuses, lisaks veel 44 tasuta keerutust uues NetEnti slotimängus Golden Grimoire.

Boonuse kasutamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse ja lunastada ka saadud tasuta keerutused 24 tunni jooksul pärast sissemakse tegemist.

Mis puudutab muid lisatingimusi, siis nii boonusega saadud raha kui ka võidud, mis võid saada tasuta spinne kasutades, tuleb läbi mängida 25-kordselt. Kui see tingimus ei saa täidetud 7 päeva jooksul, kaotavad kahjuks nii boonus kui võidud oma kehtivuse.

Tänu madalale läbimängimisnõudele ja lihtsale olemusele on see kiire promo suurepärane viis, kuidas kevade algusesse tuua juurde pisut lusti ja rõõmu!

Mida kujutab endast Golden Grimoire slotikas?

Nagu aga juba märkad, siis on slotikampaania keskmes täiesti uus slotimäng – Golden Grimoire. 2019. aasta alguses välja antud mäng keerleb maagia ja müstika ümber – mängust ei puudu võluraamat, kristallid ja muu põnev.

NetEnti uutele mängudele kohaselt on Golden Grimoire täis efektseid visuaalseid lahendusi, mis muudavad mängu interaktiivseks ja puhtalt nauditavaks. Uue ajastu mänguna on Golden Grimoire efektne ja omapäraste boonusfunktsioonidega, mille hulgast ei puudu ka tasuta keerutused ning muud põnevad võiduvõimalused. Mängu tasuvusprotsent on 96% lähistel, olles seega ka üsna tulus. Ehkki tegemist pole jackpotimänguga, on võimalik koju viia 8000-mündine võit.

Mängu peamine võlu seisneb graafikas, mis eristub erksate ent pisut müstiliste sümbolite ja kaunima multikalaadse välimuse poolest. Kui naudid NetEnti mänge üleüldiselt, on ka see slotikas tõenäoliselt maitse järgi!

Golden Grimoire, üheskoos sadade teiste Net Entertainmenti slotikatega, on saadaval Optibet kasiino veebilehel. Kui sa pole päris kindel, kas soovid ainuüksi selle mängu jaoks sissemakset teha, võid julgelt proovida slotikat ka tasuta demoversioonis, mis avaldab mängu head ja vead ning annab sulle kindlasti hea arusaama sellest, kas tegemist on mänguga sinu jaoks. Suundu Optibet lehele, et proovida mängu ning kui soovid kasutada boonust, ära unusta kasutada ülalmainitud boonuskoodi!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee