Optibet kasiino pakub slotikatele Eesti parimat RTP-d

10.07.2021

Isegi, kui kahes kasiinos on saadaval sama slotimäng, ei tähenda see, et seda saab mängida võrdsetel alustel. Optibet kasiino tuli hiljuti lagedale rabava uudisega, kuna tuli välja, et Optibet valib alati võimalusel RTP määra, mis on üle 96%. Sulle kui mängijale tähendab see ühte: mida kõrgem RTP, seda rohkem on potentsiaalselt võite. Seega, mängides slotimängu Optibetis, on sul potentsiaalselt paremad võiduvõimalused!

Optibet avaldas hiljuti uudise, mille kohaselt selgitas kasiino, et juhul, kui mängutootja pakub erineva RTP-ga mänguversioone, valib Optibet alati minimaalselt 96%-se RTP. Selle tulemusena on tekkinud olukord, kus Optibet on hakkanud oma konkurente kõvasti ületama. Paljudele Eesti mänguritele tuntud slotimäng “Book of Dead” võib paljudes kasiinodes olla saadaval ca 94%-se RTP-ga, Optibetis aga üle 96%-se RTP-ga. Sama kehtib teise legendaarse slotimängu “Starburst” kohta, mille RTP on muidu ca 92%, Optibetis jällegi üle 96%.

RTP: kaval ja kasulik näitaja

Siinkohal ei tasu Optibeti suhet RTP-ga valesti mõista. Kasiino ei saa mängu tulusust kuidagi ise mõjutada – seda mõjutab üksnes tootja ise, kes määrab nö sisseehitatud funktsioonina selle, millist tulusust mäng sisaldab. Tihtipeale pakub mängutootja aga oma kasiinopartneritele erineva RTP-ga varianti samast mängust, lastes kasiinol otsustada, kas portaal soovib pigem väiksemat või kõrgemat maja eelist.

Optibet on aga läinud väiksema maja eelise teed, valides oma portfooliosse vaid kõrgema RTP-ga versioonid, vähendades seega maja eelist, ent suurendades mängude tulusust mängijate jaoks.

RTP on ja jääb automaatseks matemaatiliseks arvutuseks, mis on ehitatud slotimängu keerulisse mängukoodi. Sellest hoolimata on aga RTP suurepärane tööriist iga kasiinosõbra jaoks, kes tahab võtta oma kogemusest viimast. Kõrgem RTP võib siiski tähendada, et mäng maksab sulle pikas perspektiivis rohkem välja kui madalama RTP-ga slotimäng.

Siiski aga tuleb mängides alati olla vastutustundlik ning pidada meeles, et isegi, kui mängul on kõrge RTP, ei garanteeri see kuidagi võite. Kui aga soovid võtta oma kogemusest viimast, tasub uurida Optibet kasiinot ja sealseid kõrgemaid RTP määrasid, mis võivad sulle osutuda positiivseks üllatuseks.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee