Optibet pakub Playin kasutajatele tervet hunnikut tasuta spinne

06.02.2023

Optibet kasiino üllatab mängijaid pidevalt uute ja põnevate boonustega, kuid täna on meil Playin.ee lugejate jaoks eriti rõõmus uudis. Nimelt pakub Optibet Playin.ee külastajatele erilist boonuskoodi, mille kasutamisel on võimalik endale krabada 100 tasuta keerutust Berry Burst slotikale.

Kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse Optibet kasiinos ja kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad sa 100 läbimängimisnõudest vaba keerutust Berry Burst slotika jaoks!

Boonuse parim osa on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. See tähendab, et kui võidad Berry Burst slotika tasuta spinnidega raha, on see raha sajaprotsendiliselt sinu oma ning saadav väljamakseks koheselt. Boonust saab kasutada ainult Berry Burst slotikal ning üleüldiselt rakenduvad tavapärased kasutustingimused.

Selleks, et boonusest osa saada, polegi vaja teha midagi muud, kui avada konto Optibet kasiinos, teha vähemalt 10-eurone sissemakse ja kasutada seejuures ka ülalmainitud boonuskoodi. Seejärel ongi tasuta spinnid sinu kontol aktiveeritud ning saad nautida Berry Burst slotika kõiki võlusid.

Mida Berry Burst slotikas endast kujutab?

Berry Burst on Net Entertainmenti loodud 5-realine suvehõnguline slotikas, mis sarnaneb oma olemuselt teisele NetEnti kuulsale slotikale Starburstile.

Mängu mehhaanika erineb tavalistest slotikatest: võidud ei määrata kindlaks mitte fikseeritud võiduliinide järgi, vaid võidu saab siis, kui ekraanile satub lihtsalt hulk samasuguseid sümboleid, mis paiknevad kõrvuti! NetEnt kutsub ise seda mehhaanikat nö kobarvõidusüsteemiks ehk Cluster Pays süsteemiks. Berry Burst sloti keskmine tasuvusprotsent on 96.56%, mis on üsna keskmine ning seega viitab ka üsna kenale võiduvõimalusele.

Lisaks kobarvõitude süsteemile on Berry Burst slotikal ka mitu Wild-sümboli funktsiooni, mis võivad suvalisel hetkel ekraanile hüpata ning võite suurendada. Samuti on võimalik väga tihti aktiveerida taaskeerutusi, seega võivad boonusega saadud 100 keerutust osutuda palju rohkemateks keerutusteks!

Berry Burst slotika suurim võlu on selle suvine olemus – mäng näeb välja nagu mahlakokteil, kuna ekraanil hõljuvad ringi erksad isuäratavad puuviljad ja marjad.

Kui soovid nautida suverõõme ning sa ei ütleks ära 100 magusast tasuta keerutusest, kraba Playin.ee eksklusiivne boonuskood ja suundu Optibet kasiinosse, kasutades selle postituse all olevat nupukest!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee