Optibet pakub Playin kasutajatele tervet hunnikut tasuta spinne

Optibet pakub Playin kasutajatele tervet hunnikut tasuta spinne

Optibet kasiino üllatab mängijaid pidevalt uute ja põnevate boonustega, kuid täna on meil Playin.ee lugejate jaoks eriti rõõmus uudis. Nimelt pakub Optibet Playin.ee külastajatele erilist boonuskoodi, mille kasutamisel on võimalik endale krabada 100 tasuta keerutust Berry Burst slotikale.

Kui teed vähemalt 10-eurose sissemakse Optibet kasiinos ja kasutad boonuskoodi PLAYIN, saad sa 100 läbimängimisnõudest vaba keerutust Berry Burst slotika jaoks!

Boonuse parim osa on igasuguse läbimängimisnõude puudumine. See tähendab, et kui võidad Berry Burst slotika tasuta spinnidega raha, on see raha sajaprotsendiliselt sinu oma ning saadav väljamakseks koheselt. Boonust saab kasutada ainult Berry Burst slotikal ning üleüldiselt rakenduvad tavapärased kasutustingimused.

Selleks, et boonusest osa saada, polegi vaja teha midagi muud, kui avada konto Optibet kasiinos, teha vähemalt 10-eurone sissemakse ja kasutada seejuures ka ülalmainitud boonuskoodi. Seejärel ongi tasuta spinnid sinu kontol aktiveeritud ning saad nautida Berry Burst slotika kõiki võlusid.

Mida Berry Burst slotikas endast kujutab?

Berry Burst on Net Entertainmenti loodud 5-realine suvehõnguline slotikas, mis sarnaneb oma olemuselt teisele NetEnti kuulsale slotikale Starburstile.

Mängu mehhaanika erineb tavalistest slotikatest: võidud ei määrata kindlaks mitte fikseeritud võiduliinide järgi, vaid võidu saab siis, kui ekraanile satub lihtsalt hulk samasuguseid sümboleid, mis paiknevad kõrvuti! NetEnt kutsub ise seda mehhaanikat nö kobarvõidusüsteemiks ehk Cluster Pays süsteemiks. Berry Burst sloti keskmine tasuvusprotsent on 96.56%, mis on üsna keskmine ning seega viitab ka üsna kenale võiduvõimalusele.

Lisaks kobarvõitude süsteemile on Berry Burst slotikal ka mitu Wild-sümboli funktsiooni, mis võivad suvalisel hetkel ekraanile hüpata ning võite suurendada. Samuti on võimalik väga tihti aktiveerida taaskeerutusi, seega võivad boonusega saadud 100 keerutust osutuda palju rohkemateks keerutusteks!

Berry Burst slotika suurim võlu on selle suvine olemus – mäng näeb välja nagu mahlakokteil, kuna ekraanil hõljuvad ringi erksad isuäratavad puuviljad ja marjad.

Kui soovid nautida suverõõme ning sa ei ütleks ära 100 magusast tasuta keerutusest, kraba Playin.ee eksklusiivne boonuskood ja suundu Optibet kasiinosse, kasutades selle postituse all olevat nupukest!

Vastavad artiklid