Optibet täiendas oma mänguvalikut eksklusiivse Londoni mängutootjaga

10.07.2021

Eesti üks populaarsemaid online kasiinosid Optibet jätkab jõudsalt oma mänguvaliku laiendamist ning tuli hiljuti lagedale uue koostööga, mis on sõlmitud eksklusiivse Londonist pärit mängutootjaga Revolver Gaming.

Koostöö sõlmiti Enlabsiga, kelle lipulaevabrändiks on Optibet. Tänu koostööle siseneb Revolver Gaming nii Eesti kui Läti turule – tegemist on seejuures ettevõtte esimese koostööga Balti turul. See tähendab, et Eesti Optibeti mängijate jaoks on Revolver nüüd saadaval täiesti eksklusiivselt. Nii Enlabs kui Revolver Gaming avaldasid mõlemad entusiastlikke lootuseid Balti turu osas, uskudes, et Revolveri mänguvalik sobib siinsetele mängijatele nagu valatult.

Revolveri mängustuudio asub Londonis ning keskendutakse väga peenelt välja töötatud HTML5-põhistele mängudele. Ettevõte on saanud tegevusloa nii Suurbritannias kui ka Maltal ning seega on tegemist igati usaldusväärse mängutootjaga.

Optibetis on tänaseks päevaks saadaval 9 Revolveri mängu, nende hulgas põnev Multiplier Man, Reign of Gnomes ja Parrots of Caribbean.

Naudi uut mängustuudiot uue boonusega

Nagu Optibetis tavaks, saavad mängijad katsetada uut mängustuudiot ka väikese lisaboonusega. Kuni 23. oktoobrini on võimalik testida Revolveri mänge ning saada iga nädal 50 eurot boonust pluss VIP-punkte.

Sel nädalal tuleb kasutada boonuskoodi REV4 oma sissemakse tegemisel. Kasutades boonuskoodi on võimalik saada 50% boonus 50 euro ulatuses. Saadud boonusrahaga on seotud 25-kordne läbimängimisnõue ning arvesse tasub võtta ka seda, et boonusraha kasutamiseks on aega 7 päeva.

Kampaania jooksul annavad Revolveri mängud topelt VIP-punkte. Iga panustatud euro kohta saab 5 VIP-punkti.

Kui mängid aga viimasel kampaanianädalal (st kuni 23. oktoobrini) Revolveri mängu “Robin Hood”, on võimalik saada 3-kordselt VIP-punkte, mis tähendab, et iga panustatud euro eest antakse sulle 7.5 VIP-punkti.

Revolveri graafika on uudne ja pisut muinasjutuline – osaliselt seetõttu, et mängutootja slotikate teemad keerlevad samuti erinevate muinasjututegelaste ümber. Särava graafika kõrval on aga kõik mängufunktsioonid väga lihtsad, seega on Revolveri mängud sobivad ka algajatele.

Kas Revolver Gaming mänge tasub katsetada? Ehkki tegemist on üsna uue mängutootjaga, on ettevõte kogunud juba üsna palju poolehoidjaid. See, kas Revolveri mängude olemus on sulle sobib, jääb aga sinu otsustada – kui soovid proovida mõnda uut mängu, siis miks mitte katsetada seda uut mängutootjat, et näha, kas Revolver Gaming slotikad sobivad sulle või mitte. Kuni 23. oktoobrini saad seejuures kasutada ka Optibeti lisaboonust, et mängudega paremini tutvust teha.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee