Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

10.07.2021

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita nii sularaha kui ka uue teleka või hoopis MacBook Airi! Kõige lahedam on see, et sa ei pea tegema mitte midagi muud, kui lihtsalt mängima Optibetis oma lemmikmänge.

Kuidas see kõik täpsemalt töötab? Kogu asja konks seisneb punktide kogumises. Kampaania töötab sarnaselt lojaalsusprogrammidele, mille raames saab teenida kasiinos mängides boonuspunkte, tõustes kõrgematele tasemetele võrdväärselt kogutud punktidele:

 • Esmalt pead registreeruma Optibet kasiinos ning avama oma kontol “Minu boonuse” osa. Sealt pead valima Optibeti auhinnatormi kampaania ja klõpsama nupukesel “Võta boonus”;
 • Kui oled boonuse aktsepteerinud ehk otsustanud osaleda kampaanias, pead tegema vähemalt 10-eurose sissemakse;
 • Kui sissemakse on tehtud, kingitakse sulle slotikas “Wolf Gold” kasutamiseks 10 Winspinni;
 • Seejärel hakkadki koguma kampaaniapunkte kõikides mängudes, mis vähegi kampaania raames arvesse lähevad. Mida rohkem punkte kogud, seda kõrgema taseme saavutad (ja seega saad järjest paremaid auhindu);
 • Optibeti auhinnatormi kampaanias võetakse arvesse kõiki kasiinomänge, live-kasiino mänge, lauamänge ja Betgames mänge, kuid teatud erilised slotikad ja Microgamingu mängud on paraku välistatud;
 • 1 punkti saad iga 1 euro pealt, mille oled slotimängus panustanud. Teiste mänguliikide puhul saad 0.3 punkti iga panustatud euro pealt (seega tehniliselt võttes on kõige kasulikum koguda punkte slotikatega).

Kampaania kehtib 4. aprillini, seega on aega panustamiseks ja punktide kogumiseks suisa mitu nädalat!

Milliseid auhindu Optibet ära annab?

Kampaanial on kokku 5 auhinnataset, millest igaüks aktiveerub teatud punktiskoori täitmisel:

 1. 3000 punkti: 30 euro vääringus WinSpinne slotikale “Eye of the Storm” (30 1-eurost spinni);
 2. 10 000 punkti: 70 eurot sularaha;
 3. 30 000 punkti: 200 eurot sularaha;
 4. 100 000 punkti: Samsung QLED TV 55
 5. 300 000 punkti: MacBook Air (13.3”, 512GB)

Maksimaalselt võid seega Optibetis kampaania raames endale saada 30 WinSpinni, 270 eurot raha ja MacBook Airi! Alternatiivina võid endale lunastada ka raha auhindade asemel: teleri eest võid endale lunastada 500 eurot ja MacBook Airi eest 1300 eurot. Muide, endale ei saa lunastada telerit JA MacBooki: sa pead siiski valima ühe neist.

Üks kampaania positiivne üllatus on läbimängimistingimuse puudumine sularahavõitudel. Kogu summa, mille võidad, ongi sinu oma!

Kui oled mõnda aega tahtnud katsetada online kasiinosid, siis Optibeti kampaania annab selle jaoks piisavalt motivatsiooni. Suundu Optibeti lehele ja uuri kampaaniat lähemalt või asu juba koguma oma kampaaniapunkte, et lunastada endale üks äge MacBook Air!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Eesti mees võitis Optibetis rekordilise jackpotisumma
Eesti mees võitis Optibetis rekordilise jackpotisumma

Mega Moolah slotikas tõi jälle Eestisse rekordilise jackpotivõidu. Õnnelik Eesti noormees võitis Optibet kasiinos endale…

Playin.ee
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.