Optibeti kevadkampaania annab sulle iga nädal tasuta spinne

10.07.2021

Päike tõuseb kõrgemale, ilmad muutuvad soojemaks ning aina rohkem kisub jalg matkaradade poole (kuigi seejuures ei tohi kindlasti unustada praeguse eriolukorra ajal kehtivat 2+2 reeglit). Seoses kevade algusega on sul võimalus nautida ka hulgaliselt erinevaid kevadisi pakkumisi, mis erinevates Eesti kasiinodes terendavad.

Üks sellistest kasiinodest on Optibet, mis pani käima värskendava kevadise väljakutse. Oled võistlushimuline? Sel juhul võib tegemist olla kampaaniaga sinu jaoks!

Milles väljakutse seisneb? Nimelt, Optibet kasiinos on võimalik kuni 26. maini iga kolmapäev saada 22 tasuta keerutust. Just nimelt – iga kolmapäev! Millisele mängule need keerutused saad, on kiivalt varjatud saladus, mille saad teada alles kolmapäeval ning seda kas e-posti või SMS-i vahendusel.

Kolmapäeval avaldatud mängus tuleb täita väljakutse, millel on 11 erinevat taset. Igal tasemel saad endale 2 keerutust, seega kui läbid kõik tasemed, saadki endale 22 tasuta spinni!

Kogu väljakutse sarnaneb pisut lauamängule, kuna sa pead aitama mängu peategelasel auhindu koguda, et ta saaks vabaks teha raja võiduni.

Tegemist on täiesti uutmoodi kasiinokampaaniaga, kus antakse mängijatele pisut jahtimisjanu, mitte ei paluta lihtsalt panustada. Kui sulle meeldib auhindu pisut “jahtida”, siis on uudne kevadväljakutse suurepärane võimalus.

Pea silmas neid asju Optibeti kampaanias osaledes

Enne, kui asud juba kiirelt Optibeti poole, pea silmas, et kampaanial on ka mõned tingimused. Kõiki tingimusi saad lugeda Optibeti lehelt, kuid alljärgnevalt teeme sinu jaoks kiire kokkuvõtte:

  • kampaania kehtib ainult nendele mängijatele, kes on tellinud Optibetilt uudiskirjade või SMS-ide saamise. Kuna sisuliselt on kampaania iganädalane, võid vabalt ka näiteks täna juba registreeruda ja tellida uudiskirjad ning saadki võimaluse osaleda kampaanias. Kampaanias ei saa osaleda, kui sa pole saanud uudiskirja või SMS-i Optibetilt;
  • sinu ülesanne kampaanias on luua peategelasele rada auhinnani. Selle jaoks pead slotikat keerutades koguma teatud sümboleid, et vabastada tegelase rajalt “takistused”;
  • kui läbid taseme, saad 2 tasuta keerutust. Kokku on võimalik saada 22 keerutust. Kõik need keerutused on täiesti ilma läbimängimisnõudeta, st kogu võidetud raha kuulub sulle.

Kas oled valmis osalema väljakutses ja vaatama, kui kaugele jõuad? Suundu Optibet kasiinosse, et juba sel nädalal osaleda kevadises väljakutses!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee