Optibetis saab nüüd mängida iSoftBeti mänge

13.03.2018

Optibetis saab nüüd mängida iSoftBeti mängeiSoftBet ei ole paljudele kasiinomängijatele nii tuntud nimi nagu Microgaming või Net Entertainment, kuid Optibet kasiino muudab seda. Alates sellest talvest on ühes Eesti tuntuimas internetikasiinos saadaval just nimelt selle mängutootja eksklusiivne mänguvalik.

Optibet avas oma kasiinokategoorias uue sektsiooni, mis on pühendatud üksnes iSoftBet mängudele. Kokku on valikus 12 mängu, alates nimedest nagu Eye of the Amulet ja Jackpot Rango ning lõpetades mängudega JesterTrio ja Lucky 3.

Mida iSoftBet mängud endast kujutavad?

iSoftBet tegutseb peamiselt Euroopas, olles seni leidnud edu näiteks Suurbritannias ja Belgias. Ettevõttel on mänge tegelikult tunduvalt rohkem kui 12, aga Optibeti valikusse on tee leidnud kõige kuulsamad. Eye of the Amulet on näiteks mängulooja üks kõige kuulsamaid ja populaarsemaid nimesid.

Lisaks slotikatele on iSoftBet valikus isegi lauamängud ja mobiilimängud. Ära kohku nende pisut klassikalisema välimusega slotikatest, sest ettevõte teeb ilmselgeid samme mobiilsemate mängude poole, olles lisanud oma valikusse ka ägedad mobiilimängud.

Eye of the Amulet

Nagu mainisime, on Eye of the Amulet ettevõtte üks kõige võimsamaid slotikaid. Tegemist on egiptuseteemalise slotikaga, kus on näiteks isegi lisafunktsioonina boonusratas ja ei puudu ka Wild sümbolid.

Olemuselt on Eye of the Amulet 5 rulliku ja 40 võiduliiniga mäng, kust ei puudu nii Wild, Scatter, boonusring kui ka tasuta spinnid funktsioon. Samal mängul on lisaks veel  ka mobiiliversioon, juhul, kui tahad Egiptuse temaatikat nautida oma telefoni kaudu.

Ka muusika ja kogu atmosfäär on idamaine ja pisut võrgutav. Mängu boonusfunktsioon on eriti põnev – kolme “silma” saamisel avaneb boonusratas, millelt saad keerutada endale tasuta keerutusi, kordistajaid ja Wild’e. Rikkalikud boonusfunktsioonid muudavad mängu üsna tasuvaks, mis siis, et tegemist ei ole progressiivse slotikaga.

Ka teised mängud ei jää sellele alla. Skulls of Legend on näiteks piraaditeemaline, Forest Manias on peategelaseks hoopis marjad, seened ja metsaelukad. iSoftBeti valik on tegelikult väga mitmekesine ja pakub vaheldust Microgamingule ning NetEntile.

Kui sinagi otsid midagi uut ja huvitavat, siis ava konto Optibetis, kus sul on nüüd võimalus eksklusiivselt Eestis osa saada iSoftBeti mänguvalikust.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.