Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpot

10.07.2021

Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpotOptibet kasiinos hakkas 2018. aasta tõeliste rõõmusõnumitega – üks õnnelik mängija võitis kasiinos Divine Fortune slotikaga lausa 205 110 eurot, mis on ühtlasi Optibeti suurim senine kasiinovõit!

Õnnelik võitja oli enne mänginud Guns n Roses slotikat, kuid otsustas siis proovida nüüdseks juba legendaarset NetEnt Divine Fortune slotimasinat, kus ta tegi 2 euro suuruse panuse.

Selle tähistamiseks annab Optibet kõigile mängijatele natuke tasuta keerutusi. Kui teed 20-eurose sissemakse, kasutades koodi JACKPOT20, annab Optibet sulle 20 täiesti tasuta keerutust, et saaksid isegi oma õnne proovile panna.

Antud pakkumine kestab kuni 25. veebruarini ning pärast koodiga sissemakse tegemist tuleb spinnid lunastada 48 tunni jooksul. Oluline on tähele panna, et võidud aeguvad vaid viivu 7 päeva jooksul ja tasuta keerutustega teenitu kättesaamiseks tuleb need läbi mängida 30-kordselt ning seda vaid slotimasinatel.

Seega lisaks võimalusele Optibetis võita korralik summa, rõõmustatakse sind täiesti tasuta keerutustega.

Mida Divine Fortune slotikas endast kujutab?

Divine Fortune slotika võit on niivõrd märkimisväärne mitte ainult summa suuruse pärast. Tegemist on legendaarse Net Entertainmenti uue progressiivse slotimasinaga, mis tähendab seda, et mängus on suur jackpot, mis kasvab seda rohkem, mida rohkem mängijaid seal panustavad.

Divine Fortune’i keskne teema on Vana-Kreeka – mütoloogilised olendid, mahe taustamuusika ja isegi skulptuurid on kõik loodud selleks, et anda edasi võimalikult autentne atmosfäär.

Kuigi tegemist on üsna uue mänguga, on see juba toonud kaasa mitmeid suuri võite. Suure jackpoti saab võita boonusmänguga, kuid Divine Fortune üllatab paljude teistegi lisafunktsioonidega ja on juba tuntud ka muidu heade väljamaksete poolest.

Kõigele lisaks on väärt mainimist asjaolu, et Divine Fortune on väga moodne ning igas mõttes NetEnti loomingu üks kõrghetki. Fakt, et tegemist on ka progressiivse slotikaga, lisab sellele lihtsalt särtsu juurde.

Kas sinulgi oleks potentsiaali võita Divine Fortune slotikas rohkelt? Absoluutselt! Jackpoti võitmine pole küll kõige lihtsam, kuid igal mängijal on võimalik endalegi võita jumalik rahasumma – täpselt nagu juhtus Optibeti mängijaga.

NetEntil on teisigi progressiivseid slotikaid nagu näiteks legendaarne võidugeneraator Mega Fortune ja Mega Fortune Dreams. Kui tahad jahtida tõeliseid võidusummasid, tasub mängida just neid mänge ning uudset Divine Fortune slotikat, mis võib sind üllatada jahmatavalt.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee