Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpot

13.03.2018

Optibetis võideti kasiino seni suurim jackpotOptibet kasiinos hakkas 2018. aasta tõeliste rõõmusõnumitega – üks õnnelik mängija võitis kasiinos Divine Fortune slotikaga lausa 205 110 eurot, mis on ühtlasi Optibeti suurim senine kasiinovõit!

Õnnelik võitja oli enne mänginud Guns n Roses slotikat, kuid otsustas siis proovida nüüdseks juba legendaarset NetEnt Divine Fortune slotimasinat, kus ta tegi 2 euro suuruse panuse.

Selle tähistamiseks annab Optibet kõigile mängijatele natuke tasuta keerutusi. Kui teed 20-eurose sissemakse, kasutades koodi JACKPOT20, annab Optibet sulle 20 täiesti tasuta keerutust, et saaksid isegi oma õnne proovile panna.

Antud pakkumine kestab kuni 25. veebruarini ning pärast koodiga sissemakse tegemist tuleb spinnid lunastada 48 tunni jooksul. Oluline on tähele panna, et võidud aeguvad vaid viivu 7 päeva jooksul ja tasuta keerutustega teenitu kättesaamiseks tuleb need läbi mängida 30-kordselt ning seda vaid slotimasinatel.

Seega lisaks võimalusele Optibetis võita korralik summa, rõõmustatakse sind täiesti tasuta keerutustega.

Mida Divine Fortune slotikas endast kujutab?

Divine Fortune slotika võit on niivõrd märkimisväärne mitte ainult summa suuruse pärast. Tegemist on legendaarse Net Entertainmenti uue progressiivse slotimasinaga, mis tähendab seda, et mängus on suur jackpot, mis kasvab seda rohkem, mida rohkem mängijaid seal panustavad.

Divine Fortune’i keskne teema on Vana-Kreeka – mütoloogilised olendid, mahe taustamuusika ja isegi skulptuurid on kõik loodud selleks, et anda edasi võimalikult autentne atmosfäär.

Kuigi tegemist on üsna uue mänguga, on see juba toonud kaasa mitmeid suuri võite. Suure jackpoti saab võita boonusmänguga, kuid Divine Fortune üllatab paljude teistegi lisafunktsioonidega ja on juba tuntud ka muidu heade väljamaksete poolest.

Kõigele lisaks on väärt mainimist asjaolu, et Divine Fortune on väga moodne ning igas mõttes NetEnti loomingu üks kõrghetki. Fakt, et tegemist on ka progressiivse slotikaga, lisab sellele lihtsalt särtsu juurde.

Kas sinulgi oleks potentsiaali võita Divine Fortune slotikas rohkelt? Absoluutselt! Jackpoti võitmine pole küll kõige lihtsam, kuid igal mängijal on võimalik endalegi võita jumalik rahasumma – täpselt nagu juhtus Optibeti mängijaga.

NetEntil on teisigi progressiivseid slotikaid nagu näiteks legendaarne võidugeneraator Mega Fortune ja Mega Fortune Dreams. Kui tahad jahtida tõeliseid võidusummasid, tasub mängida just neid mänge ning uudset Divine Fortune slotikat, mis võib sind üllatada jahmatavalt.

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.