Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

06.02.2023

Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisileIsegi, kui Eestis on parasjagu lõõmav päike, võib süda ihaldada palmipuude järgi. Võib-olla oled tüdinud rutiinist ning tahaksid minna avastama maailma eriskummalisi paiku. Kui armastad reisimist ja kasiinosid, on Paf kasiino sinu jaoks parim valik! Paf korraldab tänavu mai lõpus järjekordselt laheda slotikampaania, mille raames on võimalik võita eksklusiivne reis Assooridele!

Kõik, mida selleks tegema peab, on mängima Lost Relics slotikat 20 euro eest. Kui oled seda teinud, saad keerutada loosiratast järgmisel päeval, võimalusega võita rohkelt tasuta keerutusi. Iga päev, mil oled kvalifitseerunud loosiratta tõmbamisele, saad ka ühe loosipileti, millega osaled automaatselt reisiloosis.

Mida reisipakett sisaldab?

Nagu Pafile omane, pole tegemist keskpärase reisiga. Saarereisi sihtkohaks on Assoorid, seejuures on reis mõeldud kahele, seega saab võitja kaasa võtta ka sõbra või lähedase. Terve reisi ajaks on garanteeritud autorent ning neli ööd hommikusöögiga 5-tärni hotellis.

Selleks, et saaksid maksimaalselt vinge kogemuse, sisaldab reis ka privaatseid ekskursioone, mille raames viib kohalik asjatundja sind ja sinu kaaslast kuhugi ägedasse paika. Nende nelja päeva jooksul saad paiga igat põnevat nurka uurida!

Mis aga kõige parem – kõik see võib sulle saadaval olla üksnes pärast 20-eurost mängutiiru, samal ajal on sul ka võimalus iga päev saada veel tasuta keerutusi.

Kampaania tähtsamad reeglid

Pafi kampaania reeglid pole ülemäära keerukad. Siin on mõned olulisemad punktid, mida peaksid teadma:

  • kampaanias kvalifitseerumiseks lähevad arvesse ainult pärisrahas tehtud spinnid – promoraha arvesse ei võeta;
  • selleks, et võita tasuta keerutusi, tuleb keerutada tasuta keerutuste ratast. Maksimaalselt on võimalik võita 100 tasuta keerutust, minimaalselt 10 tasuta keerutust. Iga saadud keerutuse väärtus on 20 eurosenti ning kõik summad, mis võidad tasuta keerutustest, makstakse ka koheselt välja – ei mingit läbimängimistingimust.
  • reisiloosi piletid on virtuaalsed, seega sa ei saa jooksvalt pileteid näha. Loos ise on juhuslik ning reis loositakse välja 4. juunil;
  • reisi ei saa vahetada raha vastu ning reisil tuleks ära käia järgneva 12 kuu jooksul.

Kui oled unistanud soojamaareisist ning naudid ka põnevusrohkeid slotikaid, suundu Paf kasiinosse, kus kõik see on sind ootamas!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju
Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rah...

Kellele meist ei meeldiks tunda end nagu superkangelased? Play’n GO uus slotimäng Iron Girl annab…

Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas
Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas

Keset kõledat talve võib tekkida tunne nagu suvi ei jõuakski kunagi kohale. Paf kasiino toob…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee