Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

27.05.2018

Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisileIsegi, kui Eestis on parasjagu lõõmav päike, võib süda ihaldada palmipuude järgi. Võib-olla oled tüdinud rutiinist ning tahaksid minna avastama maailma eriskummalisi paiku. Kui armastad reisimist ja kasiinosid, on Paf kasiino sinu jaoks parim valik! Paf korraldab tänavu mai lõpus järjekordselt laheda slotikampaania, mille raames on võimalik võita eksklusiivne reis Assooridele!

Kõik, mida selleks tegema peab, on mängima Lost Relics slotikat 20 euro eest. Kui oled seda teinud, saad keerutada loosiratast järgmisel päeval, võimalusega võita rohkelt tasuta keerutusi. Iga päev, mil oled kvalifitseerunud loosiratta tõmbamisele, saad ka ühe loosipileti, millega osaled automaatselt reisiloosis.

Mida reisipakett sisaldab?

Nagu Pafile omane, pole tegemist keskpärase reisiga. Saarereisi sihtkohaks on Assoorid, seejuures on reis mõeldud kahele, seega saab võitja kaasa võtta ka sõbra või lähedase. Terve reisi ajaks on garanteeritud autorent ning neli ööd hommikusöögiga 5-tärni hotellis.

Selleks, et saaksid maksimaalselt vinge kogemuse, sisaldab reis ka privaatseid ekskursioone, mille raames viib kohalik asjatundja sind ja sinu kaaslast kuhugi ägedasse paika. Nende nelja päeva jooksul saad paiga igat põnevat nurka uurida!

Mis aga kõige parem – kõik see võib sulle saadaval olla üksnes pärast 20-eurost mängutiiru, samal ajal on sul ka võimalus iga päev saada veel tasuta keerutusi.

Kampaania tähtsamad reeglid

Pafi kampaania reeglid pole ülemäära keerukad. Siin on mõned olulisemad punktid, mida peaksid teadma:

  • kampaanias kvalifitseerumiseks lähevad arvesse ainult pärisrahas tehtud spinnid – promoraha arvesse ei võeta;
  • selleks, et võita tasuta keerutusi, tuleb keerutada tasuta keerutuste ratast. Maksimaalselt on võimalik võita 100 tasuta keerutust, minimaalselt 10 tasuta keerutust. Iga saadud keerutuse väärtus on 20 eurosenti ning kõik summad, mis võidad tasuta keerutustest, makstakse ka koheselt välja – ei mingit läbimängimistingimust.
  • reisiloosi piletid on virtuaalsed, seega sa ei saa jooksvalt pileteid näha. Loos ise on juhuslik ning reis loositakse välja 4. juunil;
  • reisi ei saa vahetada raha vastu ning reisil tuleks ära käia järgneva 12 kuu jooksul.

Kui oled unistanud soojamaareisist ning naudid ka põnevusrohkeid slotikaid, suundu Paf kasiinosse, kus kõik see on sind ootamas!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.