Pafi jõulukalender annab tasuta kingitusi kõigile

10.12.2017

Pafi jõulukalender annab tasuta kingitusi kõigileNüüd, kus esimene advent on möödas, on paras aeg end ajada täielikule jõululainele. Paf kasiino võimaldabki just seda tänu hiljuti käima lükatud jõulukalendri kampaaniale.

Süsteem on lihtne: iga päev saab avada ühe kalendriruudu ja saab võimaluse võita erinevaid kingitusi. Võita on võimalik nii pärisraha kui ka tasuta keerutusi või hoopis võimaluse osaleda erinevate kingituste loosimises.

Kui avad aga iga päev kalendriruudukesi, saad tasuta keerutused lihtsalt avamise eest. Kampaania toimub täpselt jõululaupäevani ehk viimase ruudukese saab avada 24. detsembril.

Milliste reeglitega võiksid arvestada?

Pafi kampaaniad on tuntud oma paindlike tingimuste poolest ning see kampaania pole mingi erand. Kõige olulisem on silmas pidada, et kuigi kalendrikampaanias osalemine ei maksa sentigi, võidavad ainult need, kes on aktiivsed Pafi mängijad. Teisisõnu, sa saad võita siis, kui oled viimase 30 päeva jooksul mänginud vähemalt ühe korra reaalse rahaga.

Siin on veel paar punkti, mida võiksid silmas pidada:

  • Võitudel on kehtivusaeg: bingopiletid kestavad 1 nädala, tasuta panused aga lausa 30 päeva. Tasuta keerutused kehtivad aga üksnes 24 tundi, seega nendega ei tasu viivitada.
  • Tasuta keerutusi saab võita mängudele Merry Xmas, Gemix, Cash & Carry Shopping Spree ja Gonzo’s Quest. Esimese puhul on spinni väärtus 0,15 eurot, teiste puhul 0,20 eurot.
  • Kui võidad pärisraha, siis on see kohe automaatselt sinu oma. Ei mingeid läbimängimistingimusi!
  • Nagu mainitud, on võimalik võita lisaks tasuta keerutusi tänu jõulukalendri ruudukeste avamisele. Need saad kätte 27. detsembril ning need on mõeldud Starburstile, igaühe väärtus 0,10 eurot. Spinnid kehtivad kenasti nädalakese.

Merry Xmas slotikas Pafis – mida see endast kujutab

Kampaania staariks on jõuluteemaline slotikas Merry Xmas, mis on Play’n Go sulest pärit.

Kui Pafi jõulukalender sind veel elevile ei ajanud, siis see mäng teeb seda kindlasti. Nagu nimest võib eeldada, on tegemist jõuluteemalise slotikaga, mille nostalgiahõnguline disain ei jäta isegi suurimat Grinchi külmaks. Glögi, jõulukaunistused ja jõuluvana kaunistavad rullikuid igal keerutusel.

Muidugi ei puudu ka võiduvõimalus – mängu võidušansid näivad olevat päris head ning kuna ka minimaalne keerutus on vaid 0,15 eurot, võid mängida kohe julgelt! Mis veelgi parem, sul on võimalus võita tasuta keerutusi tänu Pafi jõulukalendrile!

Lase jõuluvaimul end vallutada ning suundu Paf kasiinosse juba täna. Kui teed täna esimese sissemakse ja mängid mõnda mängu (kas või Merry Xmas slotikat) reaalse rahaga, on sul võimalus võita sissemakse summa mitmekordselt tagasi tänu jõulukampaaniale!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.