Pafi jõulukalender annab tasuta kingitusi kõigile

10.07.2021

Pafi jõulukalender annab tasuta kingitusi kõigileNüüd, kus esimene advent on möödas, on paras aeg end ajada täielikule jõululainele. Paf kasiino võimaldabki just seda tänu hiljuti käima lükatud jõulukalendri kampaaniale.

Süsteem on lihtne: iga päev saab avada ühe kalendriruudu ja saab võimaluse võita erinevaid kingitusi. Võita on võimalik nii pärisraha kui ka tasuta keerutusi või hoopis võimaluse osaleda erinevate kingituste loosimises.

Kui avad aga iga päev kalendriruudukesi, saad tasuta keerutused lihtsalt avamise eest. Kampaania toimub täpselt jõululaupäevani ehk viimase ruudukese saab avada 24. detsembril.

Milliste reeglitega võiksid arvestada?

Pafi kampaaniad on tuntud oma paindlike tingimuste poolest ning see kampaania pole mingi erand. Kõige olulisem on silmas pidada, et kuigi kalendrikampaanias osalemine ei maksa sentigi, võidavad ainult need, kes on aktiivsed Pafi mängijad. Teisisõnu, sa saad võita siis, kui oled viimase 30 päeva jooksul mänginud vähemalt ühe korra reaalse rahaga.

Siin on veel paar punkti, mida võiksid silmas pidada:

  • Võitudel on kehtivusaeg: bingopiletid kestavad 1 nädala, tasuta panused aga lausa 30 päeva. Tasuta keerutused kehtivad aga üksnes 24 tundi, seega nendega ei tasu viivitada.
  • Tasuta keerutusi saab võita mängudele Merry Xmas, Gemix, Cash & Carry Shopping Spree ja Gonzo’s Quest. Esimese puhul on spinni väärtus 0,15 eurot, teiste puhul 0,20 eurot.
  • Kui võidad pärisraha, siis on see kohe automaatselt sinu oma. Ei mingeid läbimängimistingimusi!
  • Nagu mainitud, on võimalik võita lisaks tasuta keerutusi tänu jõulukalendri ruudukeste avamisele. Need saad kätte 27. detsembril ning need on mõeldud Starburstile, igaühe väärtus 0,10 eurot. Spinnid kehtivad kenasti nädalakese.

Merry Xmas slotikas Pafis – mida see endast kujutab

merry-xmas-slotikas-300x216.jpgKampaania staariks on jõuluteemaline slotikas Merry Xmas, mis on Play’n Go sulest pärit.

Kui Pafi jõulukalender sind veel elevile ei ajanud, siis see mäng teeb seda kindlasti. Nagu nimest võib eeldada, on tegemist jõuluteemalise slotikaga, mille nostalgiahõnguline disain ei jäta isegi suurimat Grinchi külmaks. Glögi, jõulukaunistused ja jõuluvana kaunistavad rullikuid igal keerutusel.

Muidugi ei puudu ka võiduvõimalus – mängu võidušansid näivad olevat päris head ning kuna ka minimaalne keerutus on vaid 0,15 eurot, võid mängida kohe julgelt! Mis veelgi parem, sul on võimalus võita tasuta keerutusi tänu Pafi jõulukalendrile!

Lase jõuluvaimul end vallutada ning suundu Paf kasiinosse juba täna. Kui teed täna esimese sissemakse ja mängid mõnda mängu (kas või Merry Xmas slotikat) reaalse rahaga, on sul võimalus võita sissemakse summa mitmekordselt tagasi tänu jõulukampaaniale!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?
Kuidas töötavad kasiinoboonuste läbimängimisnõuded?

Kas oled lugenud Playin.ee lehel olevaid kasiinoarvustusi ja oled märganud igal pool juttu läbimängimisnõude kohta,…

Playin.ee