Pafi jõulumissioonid võivad kinkida sulle reisi Havaile

Võida Pafi jõulumissioonidega reis kahele Havaile

Kuigi jõulukalendrite lõpp on käes ja see tekitab tunde nagu kingitusi enam ei saakski, jätkab Paf kasiino jõulumöllu. Alates tänasest ehk 23. detsembrist kuni 30. detsembrini toimub Pafis 100 000-eurose auhinnafondiga jõuluseiklus, mille sisuks on erinevad missioonid slotikatel.

Kokku on 3 missiooni:

  • Saa Vikings Go Berzerk slotimängus kolm laegast;
  • Hangi skarabeuse kollektsioon kolm korda Valley of the Gods slotimängus;
  • Kogu Vikings Go To Hell slotimängus kokku 50 tasuta spinni sümbolit.

Kus on asja konks? Lihtne: asi töötab edetabeli põhimõttel ning võidab see, kes täidab missioonid võimalikult väheste keerutustega.

Auhinnad saavad esimesed 10 kohta ning kõik auhinnad on väga magusad. Esikohaomanik võidab endale reisi kahele kuumale Havaile! Aga ka teise koha omanik ei pea kurvastama, kuna teise koha võitja saab endale 10 000 eurot. Ülejäänud esikümne võidukohad saavad endale puhast raha vahemikus 700 kuni 5000 eurot. Tänu sellistele auhindadele on võidurõõm suur isegi neil, kes ei võida esikohta.

Kas oled valmis slotikaid keerutama ja võitma? Kui nii, siis pea silmas ka järgnevaid tingimusi:

  • kampaanias osalemiseks tuleb sellega liituda, klõpsates iga slotimängu avamisel nupule “Liitu kohe”;
  • täita tuleks kõik missioonid, kuid nende täitmise järjekorra võid ise valida;
  • arvesse lähevad ainult pärisrahaga tehtud keerutused;
  • esikoha võidab see, kes täidab missioonid kõike väiksema keerutuste hulgaga. Soovi korral võid ka parandada oma tulemust, aga sel juhul tuleb kõik missioonid uuesti täita;
  • võit kantakse automaatselt mängukontole;
  • tegemist on Yggdrasili võrguülese kampaaniaga, mis tähendab, et kampaanias osalevad ka Pafivälised mängijad. Siiski aga on põhimõte sama: see, kes täidab missioonid kõige efektiivsemalt, võidab kõrgeima koha.

Ka mängu keskmes olevad slotimängud ise on väärt keerutamist niisamagi, kuna tegemist on Yggrasili ühtede kõige populaarsemate slotimängudega. Pisut põhjamaise noodiga slotikad võivad pakkuda adrenaliinirohke kogemuse tänu oma mitmetele lisafunktsioonidele ja boonusmängudele.

Kas oled valmis koju viima 10 000 eurot või reisi Havaile? Kui nii, suundu juba täna Paf kasiinosse, kus kampaania käib täies hoos kuni selle aasta eelviimase päevani. Võit võib olla sinu oma!

Vastavad artiklid