Pafi lihavõttepühade kampaania: kraba endale mahlane boonus

10.07.2021

Lihavõttepühad on ukse ees ning sellega koos on ühtlasi aeg nautida ka aprillikuu lahedaid boonuseid. Mis oleks üks kevad, kui see ei sisaldaks kopsakalt boonuseid? Paf kasiino teab seda ning sestap on nii uutele kui vanadele Pafi kasutajatele kokku pandud põnev boonus spetsiaalselt lihavõttepühade ajaks: iga päev saad keerutada erilist õnneratast, mis võib sulle anda täiesti juhuslikult kas “cash drop” rahavõidu, tasuta keerutusi või hoopis midagi muud! See, mida sa täpselt võidad, selgub siis, kui oled õnneratast juba keerutanud – iga päev on ka veel täiesti uus pakkumine valikus.

Kuni 5. aprillini kestva kampaania sisu on väga lihtne. Sa pead kõigest logima Pafi lehele sisse, keerutama sealset õnneratast ning hoidma pöidlaid. Kui õnneratas keerutab sulle pakkumise välja ja soovid sellest kinni haarata, siis pead veel eraldi kinnitama kampaaniaga liitumise ning täitma vastavad nõuded, olenevalt konkreetse päeva pakkumisest. Nõudmised ei ole aga sugugi kõrged – on võimalik, et pead tegema natuke mõnel slotikal panuseid, misjärel saad vastutasuks tasuta keerutusi. Pafile omaselt on boonuste läbimängunõuded olematud või väga madalad, seega saad mõnuga nautida oma tasuta keerutusi või muid boonuseid.

Iga päev pakutakse midagi erinevat ja pakkumine tasuks kohe ära kasutada, seega suundu Pafi lehele ja võta boonusest viimast.

Selle kõrval pakutakse paralleelselt 5. aprillini ka teist boonust, mis on sedapuhku mõeldud bingomängijatele. Mängides see nädal bingomänge, on võimalik endale võita Bingo Variant pileteid, seejuures kuld- ja teemantpileteid, millega saad oma võidud mitmekordistada! Sellist võimalust iga päev ei tule. Kampaania vältel on veel mängus iga päev garanteeritud potid, seega on bingomäng Pafis terve nädal superboosti peal.

Niisiis, kui oled mõelnud teha mõned slotikatiirud või katsetada online bingoga, on praegu Pafis selle jaoks suurepärane aeg. Ära unusta kasutada ka tervitusboonust, mille abil saad oma mängukogemust veelgi mõnusamalt alustada. Paf kasiino tervitab sind suure mänguvaliku ja veelgi suurema boonusevalikuga, mida roteeritakse pidevalt – seega, asu mängima Paf kasiinos juba täna ning vaata, mida suudad endale kampaania õnnerattast välja keerutada!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mängi Pafis bingot ja saa tasuta reis Ahvenamaale
Mängi Pafis bingot ja saa tasuta reis Ahvenamaale

Suvi on peaaegu kohal, seega on tagumine aeg hakata tegema reisiplaane. Kui sul pole veel…

Pöörane kampaania: saa Pafis jackpot iga 10 minuti järel
Pöörane kampaania: saa Pafis jackpot iga 10 minuti järel

Paljud meist unistavad kasiinos jackpoti võitmisest – kes siis ei tahaks koju viia mitme tuhande…

Uus mäng Gonzo’s Gold toob Eesti kasiinodesse rahasaju
Uus mäng Gonzo’s Gold toob Eesti kasiinodesse rahasaju

Käes on pöörane kuu, kuna NetEnt tuli äsja välja uhiuue slotimänguga, mis süvendab kasiinosõprade armastust…

Playin.ee
T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.