Pafi uus slotikampaania võib sind viia lähemalt miljonivõidule

10.07.2021

Kes meist poleks unistanud miljonitesse küündivast võidust? Mitmetel õnnelikel kasiinosõpradel on see ka õnnestunud ning seda mitmetel kordadel tänu Microgamingu Mega Moolah slotikale. See mäng on isegi teinud maailmarekordi suurima võidu kategoorias.

Kui Mega Moolah on muutunud pisut igavaks, on sinu rõõmustuseks Microgaming välja andnud uue jackpotislotika nimega Atlantean Treasures Mega Moolah. Nagu nimest võid aimata, on tegemist traditsioonilise Mega Moolah jackpotislotiga, mida vürtsitatakse kerge veealuse maailma müstikaga. Mäng sisaldab aga endiselt Mega Moolah jackpotiratast, kus tiirlevad erinevad jackpotid. Neist kõige ahvatlevam jackpot – megajackpot – võib ulatuda isegi kümne miljoni euroni (või kõrgemale!).

Kuni 4. märtsini on Paf kasiinos suurepärane võimalus saada sellest slotimängust osa ning võita ka tasuta spinne. Iga päev kuni 4. märtsini on võimalik endale saada 20 tasuta spinni ning seda siis, kui oled mänginud Atlantean Treasures Mega Moolah slotikat 10 euro eest.

Mis kõige parem, pakkumist saab kasutada iga päev. Sa pead lihtsalt logima oma Paf kasiino kontole, aktiveerima pakkumise ning võidki saada tasuta keerutusi.

Mõned olulised reeglid, mida silmas pidada

Tasuta spinnide saamine on küll põnev, aga ära torma ka niisama mängima. Esmalt tuleks tutvuda reeglitega. See on ju iga mängu alus! Pea aga meeles, et loetleme siin vaid kõige olulisemad tingimused, kuid kõiki tingimusi tuleks ikkagi lugeda Pafi kodulehelt.

  • kampaanias osalemiseks tuleb pakkumine aktiveerida iga päev, st ühekordsest aktiveerimisest ei piisa. Pane seda kindlasti tähele, kui kavatsed mitu korda osaleda;
  • selleks, et saada tasuta spinne, tuleb mängida Atlantean Treasures Mega Moolah slotikat minimaalselt 10 euro eest;
  • tasuta keerutused saab kätte mõne minuti jooksul pärast seda, kui oled 10 euro nõude täitnud (pead lihtsalt taaslaadima mängu spinnide nägemiseks);
  • kõik saadud spinnid on väärtusega 0.10 eurot;
  • kui võidad raha saadud tasuta spinnidega, saad kogu raha kätte pärisrahas (seega sul on ka võimalus võita suuri summasid ja need rõõmsalt välja kanda);
  • tasuta spinne saab kasutada igal seadmel, sh ka mobiiltelefoni kaudu mängides.

Microgamingu Mega Moolah on aastaid olnud üks jackpotijahtijate lemmikuid. Kui tahad saada osa sellest uuest mängust ja selle meeletutest võiduvõimalustest, suundu Paf kasiinosse, kus saad hulga tasuta spinne iga päev!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Kasiino boonused
Kasiino boonused

Playin.ee