Pafi uus slotikampaania võib sind viia lähemalt miljonivõidule

28.02.2020

Kes meist poleks unistanud miljonitesse küündivast võidust? Mitmetel õnnelikel kasiinosõpradel on see ka õnnestunud ning seda mitmetel kordadel tänu Microgamingu Mega Moolah slotikale. See mäng on isegi teinud maailmarekordi suurima võidu kategoorias.

Kui Mega Moolah on muutunud pisut igavaks, on sinu rõõmustuseks Microgaming välja andnud uue jackpotislotika nimega Atlantean Treasures Mega Moolah. Nagu nimest võid aimata, on tegemist traditsioonilise Mega Moolah jackpotislotiga, mida vürtsitatakse kerge veealuse maailma müstikaga. Mäng sisaldab aga endiselt Mega Moolah jackpotiratast, kus tiirlevad erinevad jackpotid. Neist kõige ahvatlevam jackpot – megajackpot – võib ulatuda isegi kümne miljoni euroni (või kõrgemale!).

Kuni 4. märtsini on Paf kasiinos suurepärane võimalus saada sellest slotimängust osa ning võita ka tasuta spinne. Iga päev kuni 4. märtsini on võimalik endale saada 20 tasuta spinni ning seda siis, kui oled mänginud Atlantean Treasures Mega Moolah slotikat 10 euro eest.

Mis kõige parem, pakkumist saab kasutada iga päev. Sa pead lihtsalt logima oma Paf kasiino kontole, aktiveerima pakkumise ning võidki saada tasuta keerutusi.

Mõned olulised reeglid, mida silmas pidada

Tasuta spinnide saamine on küll põnev, aga ära torma ka niisama mängima. Esmalt tuleks tutvuda reeglitega. See on ju iga mängu alus! Pea aga meeles, et loetleme siin vaid kõige olulisemad tingimused, kuid kõiki tingimusi tuleks ikkagi lugeda Pafi kodulehelt.

  • kampaanias osalemiseks tuleb pakkumine aktiveerida iga päev, st ühekordsest aktiveerimisest ei piisa. Pane seda kindlasti tähele, kui kavatsed mitu korda osaleda;
  • selleks, et saada tasuta spinne, tuleb mängida Atlantean Treasures Mega Moolah slotikat minimaalselt 10 euro eest;
  • tasuta keerutused saab kätte mõne minuti jooksul pärast seda, kui oled 10 euro nõude täitnud (pead lihtsalt taaslaadima mängu spinnide nägemiseks);
  • kõik saadud spinnid on väärtusega 0.10 eurot;
  • kui võidad raha saadud tasuta spinnidega, saad kogu raha kätte pärisrahas (seega sul on ka võimalus võita suuri summasid ja need rõõmsalt välja kanda);
  • tasuta spinne saab kasutada igal seadmel, sh ka mobiiltelefoni kaudu mängides.

Microgamingu Mega Moolah on aastaid olnud üks jackpotijahtijate lemmikuid. Kui tahad saada osa sellest uuest mängust ja selle meeletutest võiduvõimalustest, suundu Paf kasiinosse, kus saad hulga tasuta spinne iga päev!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.