Pöörane kampaania: saa Pafis jackpot iga 10 minuti järel

06.02.2023

Paljud meist unistavad kasiinos jackpoti võitmisest – kes siis ei tahaks koju viia mitme tuhande või mitmekümne tuhande euro suurust võitu?

Eesti üks suurimaid online kasiinosid Paf teeb selle unistuse tõeks oma meeletu uue kampaaniaga, mis kestab tervelt 31. jaanuarini. Selle raames on sul võimalik võita endale absoluutselt iga päev üks kolmest jackpotist: 10 minuti jackpot, igapäevane jackpot või superjackpot.

Jackpoti võitmine on seejuures ka ülimalt lihtne! Sa pead järgima vaid paari väikest sammu:

  1. Ava Paf kasiinos endale konto, klõpsates siin lingil olevatele nupukestele.
  2. Tee oma Pafi kontole sissemakse, et saaksid asuda mänge nautima.
  3. Mängi ühte kampaanias osalevat jackpotislotikat (Red Tigeri slotikad).
  4. Kui saad mängus 3 jackpotisümbolit, ilmub välja jackpotiratas ning sellega saadki endale välja loosida ühe kolmest võidusummast.

Seega, sa pead lihtsalt mängima ja lootma, et leiad sümbolid! Jackpotid on saadaval absoluutselt iga päev ning seejuures loositakse kõige väiksem jackpot välja iga 10 minuti järel.

Red Tigeri jackpotisummad pole küll kõige suuremad: väike 10 minuti jackpot algab 100 eurost, igapäevane jackpot 1100 eurost ja superjackpot 5600 eurost, ent praegusel hetkel on suurim jackpot juba kasvanud üle 16 000 euro. See tähendab, et jackpotid võivad ikkagi kasvada väga suureks.

Kõige parem on aga see, et kui võidad endale jackpoti, on kogu summa kohe jäägitult sinu oma – rahal pole läbimängukohustust. Ja veelgi enam: sa saad jackpotte võita absoluutselt iga päev järgnevad kaks kuud, mingeid piiranguid ei ole!

Mõned jackpotislotid, mis selles kampaanias osalevad, on näiteks Thor’s Vengeance, 10 001 Nights, War of Gods, The Wild Hatter, Gonzo’s Quest Megaways ja mitmed teised. Viimane slotikas on kohe eriti põnev, kuna tegemist on legendaarse Gonzo’s Questi uue Megaways-versiooniga.

Pafis on paralleelselt käimas ka teisi kampaaniad, muuhulgas meeletu jõulukalendrikampaania, mis annab kuni jõulupühade alguseni sulle küllaga boonuseid ja auhindu. Praegu on parim aeg Pafis alustamiseks, seega suundu kasiinosse ja uuri lähemalt, mida kasiino sulle jõulunädalatel kinkida võib!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile
Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

Isegi, kui Eestis on parasjagu lõõmav päike, võib süda ihaldada palmipuude järgi. Võib-olla oled tüdinud…

Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju
Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rah...

Kellele meist ei meeldiks tunda end nagu superkangelased? Play’n GO uus slotimäng Iron Girl annab…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee