Täida Optibetis lihtsaid missioone ja võida kuni 1000 eurot

07.07.2020

Kas oled juba puhkuselainel ning mõtlesid, et võiksid õnne proovida kasiinomängudega? Optibet võib olla selle jaoks hea koht, kuna kuni 24. juulini toimub kasiinos lahe Summer Twister kampaania.

Iga päev võid leida kasiinost uue missiooni, millega võid saada juhuslikke auhindu – näiteks õnnerattakeerutusi või kraapekaarte. Kokku võid võita suisa 1000 eurot ja seda väga lihtsa vaevaga, täites advendikalendrilaadselt iga päev ülesandeid, et saada osa uuest auhinnast.

Kraapekaardi või keerutuse saamiseks pead lihtsalt logima Optibeti lehele, liituma kampaaniaga ning täitma vastava päeva ülesande. Ülesannete hulgas võib olla näiteks turniiril võitmine, lihtsalt mängimine või midagi muud taolist.

Kogu kampaania keskmes on pokker, seega on see hea võimalus harjutada oma pokkerioskuseid.

Mõned olulised reeglid, mida silmas pidada:

  1. Selleks, et kampaanias osaleda, pead avama pokkerikliendi ning seal tegema valiku “opt in”. Ilma selleta ei ole võimalik kampaaniast osa saada.
  2. Twisteri piletid kehtivad seitse päeva, seega ei tasu väga viivitada. Pea silmas ka seda, et saadud keerutusi või kraapekaarte ei saa ei tagastada ega vahetada raha vastu – pead need ikka ära kasutama.
  3. Kui oled missiooni täitnud, võid saada kõige rohkem ühe kraapekaardi päevas.
  4. Kampaaniat korraldatakse iPoker Network kaudu ning tasub meeles pidada, et kui Optibet või võrgustik ise kahtlustavad, et mängijad teevad midagi keelatut (näiteks teevad kokkumängu), siis võidakse sind täielikult eemaldada kampaaniast.

Optibetis toimub paralleelselt teisigi lahedaid kampaaniaid: näiteks võid saada cashbacki, no-limit boonuseid ning pokkerisõbrad saavad nautida ka 200% tervitusboonust. Optibet on hetkel vaieldamatult üks kõige paindlikuma valikuga kasiinosid Eestis, kus võib pokkerit nautida nii algaja kui ka kõva pokkeriäss.

Muideks, kui sa pole veel kursis Optibetiga, siis seal on ka uues kuues e-sport: nüüd saad panustada spordile isegi siis, kui parasjagu spordimatše ei toimu. Koroonakriisi järgselt on virtuaalsport kohe eriti põnev vaheldus, kuna tavasport ei ole hetkel nii hoogne.

Mida sa veel ootad? Suundu Optibet kasiinosse – mängi pokkerit ning võid pealekauba võita keerutusi või kraapekaarte. Ja seda suisa kuni 24. juulini!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.