Uus mäng Gonzo’s Gold toob Eesti kasiinodesse rahasaju

06.02.2023

Käes on pöörane kuu, kuna NetEnt tuli äsja välja uhiuue slotimänguga, mis süvendab kasiinosõprade armastust vana hea Gonzo vastu: Gonzo’s Gold Slot. Selle mängu tuleku tähistamiseks on pea igas Eesti kasiinos käima löödud lahe spinnipidu, mille raames saad endale krabada tasuta spinne.

Kuni 24. oktoobrini on sinu päralt Paf kasiinos kuni 60 tasuta keerutust värskele Gonzo slotikale. Ainus, mida sa pead spinnide saamiseks tegema, on pakkumise aktiveerimine oma kontol ning Gonzo’s Gold slotika mängimine. Kui mängid slotikat 20 euro eest, saad 20 tasuta spinni ning kui mängid seejärel 40 euro eest, saad 40 tasuta spinni.

Paf kasiinole omaselt on tasuta spinnide võidud koheselt kättesaadavad pärisrahas, mis tähendab, et kui sa tabadki Gonzo slotikaga kulda, siis on see kuld sinu oma koheselt. Kõik tasuta spinnid on väärt 0,10 eurot.

Sarnane kampaania on aktiveeritud veel mitmes kasiinos: näiteks Maria Casinos on käima löödud 10 000-eurone kasiinoturniir, mille peaauhind on 2500 eurot. Peategelane selles turniiris on mõistagi uus slotimäng! Optibet pakub samuti tasuta spinne: koguni kuni 80.

See tähendab sinu jaoks ühte: kui sa naudid Gonzo’s Gold slotikat, võid hetkel saada pakkumisi lausa mitmes Eesti kasiinos!

Gonzo’s Gold: värske ja põnev

Neile, kes pole kasiinomaailmaga niivõrd kursis, ei pruugi Gonzo nimi olla oluline, et kasiinofännid teavad, millega tegemist on. Gonzo on maailma ühe kõige tuntuma kasiinomängulooja NetEnti kõige kuulsam tegelane, kes figureerib tootja kõige populaarsemas mängus Gonzo’s Quest. See slotikas osutus nii populaarseks, et selle tuules on kasiino loonud mitmeid uusi versioone, sealhulgas isegi virtuaalreaalsuses versiooni ja live-kasiino mängu.

Gonzo’s Gold on üsna sarnane tavalisele Gonzo slotikale: selle RTP on 96.11% ning volatiilsus on kõrge. Mänguväli on loodud 5×5 ruudustikule ning võidud moodustuvad mitte võiduliinidele vastavalt, vaid sümbolikogudes ehk “klastrites”.

Suur osa mängu võlust on peidetud tasuta spinnide vooru – sellest tuleb ka kõrge volatiilsus.

Kas Gonzo’s Gold on tõesti parem kui Gonzo’s Quest, seda saad teada siis, kui mängid slotikat ise. Üks on aga kindel – NetEnt ei oleks kindlasti pingutanud niivõrd palju oma legendaarse tegelase taaselustamise nimel, kui neil ei oleks sulle midagi uutpakkuda.

Uudista kindlasti uut slotikat kas või tasuta demoversioonis – niimoodi saad näha, kas sooviksid mängus riskida ka pärisraha eest. Ja muidugi, kui otsustad pärisrahamängu kasuks, siis võta hetkel härjal sarvist ning kasuta ka Eesti kasiinodes olevaid boonuspakkumisi!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee