Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju

13.10.2018

Uus Play'n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasajuKellele meist ei meeldiks tunda end nagu superkangelased? Play’n GO uus slotimäng Iron Girl annab selleks võimaluse ning PAF kasiino tähistab seda suurejoonelise kampaaniaga, mille raames võib iga päev võita 305 tasuta keerutust ja võimaluse osaleda 10 000 euro loosimisel!

Kuni 17. oktoobrini kestvas kampaanias osalemiseks ei tule hüpata läbi tulerõngaste ega sooritada muid hulluseid: tuleb üksnes mängida Iron Girl slotikat. Kampaania töötab järgnevalt:

  • Aktiveeri mängus Raudrüü funktsioon – sel juhul saad 5 tasuta spinni ja ühe loosipileti suures auhinnaloosis osalemiseks.
  • Aktiveeri pearahaboonus – kui saad selle aktiveeritud ja jõuad x5 tasandile, saad 300 keerutust ja 5 loosipiletit!

Mõlemal juhul saad tasuta keerutused ja virtuaalsed loosipiletid kohe kätte, ei mingit ootamist. Iga päev on niisiis võimalik saada 6 loosipiletit suurloosil osalemiseks. Kampaania lõpus toimuval loosimisel jagatakse 200 õnnelikule sularaha, esikoha omanik saab lausa 3000 eurot.

Olulised kampaaniareeglid

Selleks, et edukalt osaleda antud kampaanias, tuleks meeles hoida järgnevaid tingimusi:

  • Kampaania saavutustele saab kvalifitseeruda 24-tunnise perioodi jooksul, mis lähtestab iga ööpäev, st sa saad ülalmainitud auhindu kord 24 tunni jooksul ning mitte rohkem. See tähendab, et kõige rohkem saad kord päevas kuus piletit ja 305 tasuta keerutust.
  • Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb teha vähemalt 0.20 euro suuruseid pärisrahapanuseid, st boonusraha arvesse ei lähe.
  • Kõik saadavad tasuta keerutused on samuti väärt 0.20 eurot ning need saad kätte kohe pärast funktsiooni lõppu.
  • Loosipiletid on virtuaalsed, mis tähendab, et sa ei näe neid kuskil oma kontol.
  • Loosimine toimub 18. oktoobril, kuid juhul, kui sa pole parasjagu läheduses, annab Paf sõnumite kaudu teada võitjatest, seega pole võimalust maha magada teavitusi.
  • Kõik võidud, sealhulgas tasuta spinnid ja rahavõidud, saab kätte ehtsas rahas, st neil pole läbimängimisnõuet ning kõik võidud saab kenasti täies ulatuses kätte.
  • Pea meeles, et kui mängid desktopil, on ka kõik keerutused mõeldud sellele variandile ning neid ei saa kasutada mobiilseadme kaudu – sama kehtib ka vastupidiselt.
  • Kõik keerutused kehtivad veel hulk aega pärast kampaania lõppu – kuni 27. oktoobrini.

Kampaanias osalemiseks pead üksnes avama Pafis mängukonto ja tegema ka sissemakse selleks, et Iron Girl slotikat mängida. Kui tunned, et sul on hetkel hea õnn, siis miks mitte panna see proovile, osaledes samal ajal ka kampaanias!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.