Uus slotikas Phantom’s Curse viib tasuta Londonisse

10.07.2021

Uus slotikas Phantom’s Curse viib tasuta LondonisseKas oled kunagi unistanud sellest, et kõnnid mööda ajaloost pakatavat Londonit, kuid sa pole seda unistust seni täide viinud? Üks meie lemmikuid – Paf kasiino – teeb ühe õnneliku mängija jaoks selle unistuse teoks oma uusima kampaaniaga.

Kasiinosse tuli jaanuari lõpus uudne videoslotikas “Phantom’s Curse”, mis põhineb maailmakuulsal “Phantom of the Opera” lool. Agarad slotisõbrad mäletavad, et mõne kuu eest tuli välja teinegi sellel ooperil põhinev mäng ning see oli fenomenaalselt populaarne. Samasugune tulevik võib ees oodata ka Net Entertainmenti hiljutist fantoomislotikat.

Uudse slotika promomiseks pakutakse vägagi ahvatlevat kampaaniat.

Kampaanias osalemiseks tuleb logida Pafi sisse ning valida üks kolmest variandist: kas mängida 10, 20 või 100 euro eest. Enne sama päeva lõppemist tuleb see valitud “missioon” täita ja mängida Phantom’s Curse slotikat valitud summa eest. Vastutasuks saad sa tasuta keerutusi ja loosipileti, millega osaled Londoni reisi loosimisel.

Ehk teisisõnu, kui mängid slotikat valitud summa eest, saad sa nii tasuta keerutusi kui ka loosipileti! Räägi veel topeltõnnest – Paf hellitab oma mängijaid südamest.

Mida loosivõit endast sisaldab?

Rääkides Londoni reisist endast, siis tegemist on reisiga kahele ning võiduga saab kaks edasi-tagasi piletit oma koduriigist Londonisse.

Sellele lisaks saab privaatse transfeeri lennujaamast hotelli, 3 ööd majutust 5-tärni hotellis, kaks piletit enda valitud West Endi etendusele (tegemist on eelkõige muusikalireisiga siiski, vastavalt mängu temaatikal) ning saad ka oma sõbraga nautida imelist õhtusööki.

Enam kultuursemaks ei saa üks reis muutuda – ning see kõik on sinu jaoks tasuta!

Pafi kampaania reeglid

Kampaania kehtib 31. jaanuarini ning juba veebruari esimesel päeval loositakse välja ka võitja.

Kampaanias osalemiseks tuleb valida soovitud tase – ükskõik, milline kolmest. Pärast valimist tuleb aga see summa täita hiljemalt kella 23:59 ajaks samal päeval. Tasuta keerutused saab kätte juba järgmisel päeval ning ka need kehtivad 24 tundi. Kui võidad tasuta keerutustega raha, siis nendele ei kehti läbimängimistingimust ning kogu summa on puhtalt sinu oma.

Kui sa kvalifitseerud tasuta keerutuste saamisele, saad sa ka ühe pileti reisiloosile. Ütlematagi on selge, et loosis saavad osaleda ainult pärisrahapanused, seega boonusrahaga panustades loosis osaleda ei saa.

Mida kujutab endast “Phantom’s Curse” videoslotikas?

Kui sulle meeldib ooper ja veelgi enam – Phantom of the Opera lugu – siis sa jumaldad seda slotikat.

Nagu algloole kohane, on ka slotika teema pisut “tumedam”. Taustamuusika on kergelt depressiivne ning rullikutel veerevad lausa pistodad. Samas on kogu graafika glamuurne ja graatsiline – sümbioosis on kõik parim, mida mäletad algloost endast.

Olles Net Entertainmenti slotikas, võid sa oodata vingeid lisafunktsioone. Slotikas on nii Wild-sümbolid kui ka Scatter-sümbolid ning eriline boonusmäng, mis käivitub siis, kui Stacked Phantom maandub esimesel rullikul või kui Stacked Christine maandub viiendale rullikule. Taaskeerutused ja tasuta spinnid ei puudu samuti.

Kui oled kultuurihimuline ja oled alati igatsenud sõita Euroopa kultuurimekasse Londonisse, ava konto Pafis juba täna, sest sul on veel 3 päeva aega, et võita Londoni reisi loosipileteid!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile
Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

Isegi, kui Eestis on parasjagu lõõmav päike, võib süda ihaldada palmipuude järgi. Võib-olla oled tüdinud…

Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju
Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rah...

Kellele meist ei meeldiks tunda end nagu superkangelased? Play’n GO uus slotimäng Iron Girl annab…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee