Uus slotikas Phantom’s Curse viib tasuta Londonisse

13.03.2018

Uus slotikas Phantom’s Curse viib tasuta LondonisseKas oled kunagi unistanud sellest, et kõnnid mööda ajaloost pakatavat Londonit, kuid sa pole seda unistust seni täide viinud? Üks meie lemmikuid – Paf kasiino – teeb ühe õnneliku mängija jaoks selle unistuse teoks oma uusima kampaaniaga.

Kasiinosse tuli jaanuari lõpus uudne videoslotikas “Phantom’s Curse”, mis põhineb maailmakuulsal “Phantom of the Opera” lool. Agarad slotisõbrad mäletavad, et mõne kuu eest tuli välja teinegi sellel ooperil põhinev mäng ning see oli fenomenaalselt populaarne. Samasugune tulevik võib ees oodata ka Net Entertainmenti hiljutist fantoomislotikat.

Uudse slotika promomiseks pakutakse vägagi ahvatlevat kampaaniat.

Kampaanias osalemiseks tuleb logida Pafi sisse ning valida üks kolmest variandist: kas mängida 10, 20 või 100 euro eest. Enne sama päeva lõppemist tuleb see valitud “missioon” täita ja mängida Phantom’s Curse slotikat valitud summa eest. Vastutasuks saad sa tasuta keerutusi ja loosipileti, millega osaled Londoni reisi loosimisel.

Ehk teisisõnu, kui mängid slotikat valitud summa eest, saad sa nii tasuta keerutusi kui ka loosipileti! Räägi veel topeltõnnest – Paf hellitab oma mängijaid südamest.

Mida loosivõit endast sisaldab?

Rääkides Londoni reisist endast, siis tegemist on reisiga kahele ning võiduga saab kaks edasi-tagasi piletit oma koduriigist Londonisse.

Sellele lisaks saab privaatse transfeeri lennujaamast hotelli, 3 ööd majutust 5-tärni hotellis, kaks piletit enda valitud West Endi etendusele (tegemist on eelkõige muusikalireisiga siiski, vastavalt mängu temaatikal) ning saad ka oma sõbraga nautida imelist õhtusööki.

Enam kultuursemaks ei saa üks reis muutuda – ning see kõik on sinu jaoks tasuta!

Pafi kampaania reeglid

Kampaania kehtib 31. jaanuarini ning juba veebruari esimesel päeval loositakse välja ka võitja.

Kampaanias osalemiseks tuleb valida soovitud tase – ükskõik, milline kolmest. Pärast valimist tuleb aga see summa täita hiljemalt kella 23:59 ajaks samal päeval. Tasuta keerutused saab kätte juba järgmisel päeval ning ka need kehtivad 24 tundi. Kui võidad tasuta keerutustega raha, siis nendele ei kehti läbimängimistingimust ning kogu summa on puhtalt sinu oma.

Kui sa kvalifitseerud tasuta keerutuste saamisele, saad sa ka ühe pileti reisiloosile. Ütlematagi on selge, et loosis saavad osaleda ainult pärisrahapanused, seega boonusrahaga panustades loosis osaleda ei saa.

Mida kujutab endast “Phantom’s Curse” videoslotikas?

Kui sulle meeldib ooper ja veelgi enam – Phantom of the Opera lugu – siis sa jumaldad seda slotikat.

Nagu algloole kohane, on ka slotika teema pisut “tumedam”. Taustamuusika on kergelt depressiivne ning rullikutel veerevad lausa pistodad. Samas on kogu graafika glamuurne ja graatsiline – sümbioosis on kõik parim, mida mäletad algloost endast.

Olles Net Entertainmenti slotikas, võid sa oodata vingeid lisafunktsioone. Slotikas on nii Wild-sümbolid kui ka Scatter-sümbolid ning eriline boonusmäng, mis käivitub siis, kui Stacked Phantom maandub esimesel rullikul või kui Stacked Christine maandub viiendale rullikule. Taaskeerutused ja tasuta spinnid ei puudu samuti.

Kui oled kultuurihimuline ja oled alati igatsenud sõita Euroopa kultuurimekasse Londonisse, ava konto Pafis juba täna, sest sul on veel 3 päeva aega, et võita Londoni reisi loosipileteid!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.