NetEnt teeb koostööd Gordon Ramsay’ga uue slotika loomiseks

gordon ramsey slotikas netent

Mis juhtub siis, kui maailma kõige tuntum kokk ja maailma kõige tuntum videoslotikate valmistaja panevad leivad ühte kappi?

Vastust sellele me hetkel veel ei tea, aga me saame kõik vastuse sellele küsimusele selle aasta jooksul. Net Entertainment, üks maailma vanimaid ja tuntumaid slotitootjaid, andis hiljuti teada, et 2020. aastal tuleb välja mäng, mis on loodud üheskoos telekoka Gordon Ramsay’ga. Mängu peamiseks teemaks on mõistagi Gordon Ramsay tuntud teleseriaal “Hell’s Kitchen” (ehk põrgulik köök) ning võib uskuda, et mängus leiab Gordoni tuntud tsitaate ja muid elemente, mis panevad iga slotimängija naerust rõkkama.

Selle koostöö raames lisandub seega veel üks kuulsusega koostöös valmistatud slotikas NetEnti niigi suurde kogumikku, kust leiab isegi Ozzy Osbourne’iga mestis loodud videosloti.

Gordon Ramsay on paljude jaoks tuntud oma mitmete teleseriaalide poolest, kus tuntud kokk kipub tavaliselt üsna valjult sõimlema ja paika panema neid, kes viletsalt süüa teevad. Mehe puhul pole aga tegemist soolapuhujaga, kuna Ramsay’le kuuluvad mitmed Michelini-tähtedega pärjatud võrratud restoranid üle kogu maailma. Oma ekstravagantse iseloomu ja kvaliteetse töö pärast ongi mees kuulsaks saanud ning tänapäeval teavad teda enamus.

“Gordon Ramsay on tõeline restoranimaailma rokkstaar. Tema tugev iseloom ja värvika sõnavara kasutamine Hell’s Kitchen seriaalis ja mitme Michelini-tähega restorani omamine on toonud talle legendi staatuse ja rohkelt fänne kõikjal maailmas. Seetõttu on meil võimalik luua videoslot, millel on tugev teema ja väga palju täiskasvanutele sobivat lõbu! Me oleme väga põnevil selle osas, mida mängijad meie plaanitust arvavad,” sõnas entusiastlikult NetEnti mängude direktor Bryan Upton.

Miks just NetEnt valiti sellise koostöö jaoks, pole ka sugugi üllatav, kuna ettevõtte vööl on juba mitmeid kuulsustega üheskoos loodud slotikaid – sealhulgas ehtsate rokkaritega tehtud slotikaid. Gordon Ramsay brändilitsentsi agentuur, kes tehingut vahendas, sõnas samuti, et NetEnt on pühendunud meelelahutusele ja seega on nad väga põnevil, kuna toetavad meeleldi ettevõtet Gordoni brändiga kaunistatud slotika loomisel.

Millal slotikas välja tuleb, pole veel teavitatud, kuid eelduste kohaselt toimub see selle aasta jooksul. Hoiame pöidlad pihus ning loodame, et slotikas on sama põnev, kui Gordoni Hell’s Kitchen ise!

Vastavad artiklid