NetEnti uus slotikas toob Halloweeni eel mängijate seljale hirmujudinaid

28.10.2019

NetEnt avaldas mõne päeva eest uue põneva slotika nimega “The Wolf’s Bane”. Õudusteemaline slotimäng avaldati just Halloweeni ajaks, et pakkuda selle püha fännidele midagi lahedat, mis paneks kõik ihukarvad püsti tõusma. 5 rulliku, 3 rea ja 10 võidureaga slotika tegevus toimub 18. sajandi külakeses, kus üks kuri hunt teeb hulluseid.

The Wolf’s Bane slotikas näitab taaskord, milleks NetEnt võimeline on. Ühele õudusteemalisele mängule kohaselt on sümbolitel kujutatud näiteks:

  • täiskuud;
  • verenäljaseid hunte;
  • hauakaevajat;
  • väsimusest näritud medõde;
  • ja palju muud.

Mängu tegevus toimub küll vanal ajal, kuid slotikas ise on loodud väga kaasaegselt ning näeb välja efektne. Taustal on näha animeeritud elemente nagu näiteks põlevaid küünlaid ja tuule käes kõlkuvaid puid ning ka sümbolid ise on animeeritud, vahel lausa õõvastavalt (näiteks tõmmatakse verine küünejälg sümbolile).

Wolf’s Bane boonused ja võiduvõimalused

NetEnti mängujuhendi sõnul on slotika teoreetiline tasuvusprotsent 96.74%, mis on üsna keskmine. Slotikas näib panustavat pigem tihedatele ent väikestele võitudele, kuna ka sümbolite väljamaksed on üsna madalad: 25x viie sümboli korral.

Ehkki esmapilgul tundub see vähesena, pakatab mäng boonusfunktsioonidest. Näiteks, kui rullikutele tuleb vähemalt 3 täiskuu sümbolit, aktiveerib see tasuta keerutuste funktsiooni (minimaalselt antakse 10 tasuta spinni). Tasuta spinnide funktsiooni käigus võib juhuslikult rullikutele ilmuda üks neljast Wild-funktsioonist:

  • tavaline Wild;
  • laienev Wild;
  • X2 kordistajaga Wild;
  • leviv Wild.

Mängul on ka “vali ja klõpsa” boonusmäng, mille käigus saab klõpsata ekraanil, et avaldada mündivõit. Mündivõit võib olla kuni 50-kordne panuse suurus.

Wolf’s Bane slotikal on vaid 10 võiduliini, mistõttu ei pruugi võidukombinatsioone tulla eriti tihti. See-eest on mängukogemus aga igati põnev ning sobib hästi neile, kes otsivad uudseid õudusteemalisi slotikaid.

Wolf’s Bane slotikas on juba saadaval kõikides Eesti suurimates kasiinodes, näiteks on Optibetis mäng saadaval ja seda ka tasuta demoversioonis, kus saab Wolf’s Bane slotikat proovida mänguraha eest mängides. Enne pärisrahaga panustamist on mõistlik uut mängu katsetada demoversioonis, et näha, kas slotikas sobib sinu maitsele – proovi kas või Optibetis ja naudi Halloweeniteemalist slotikat!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.