Optibeti mänguvalikusse lisandus uus eksklusiivne mängutootja

10.07.2021

Ühe online kasiino edu saladus peitub mänguvaliku mitmekülgsuses ning Optibet kasiino on üks sellistest mängukohtadest, kes on sellele saladusele jälile jõudnud. Eestis tuntud veebikasiino on viimastel aastatel lisanud oma ridadesse mitmeid uusi mängutootjaid, keda pole seni veel Eestis kunagi nähtud. Tänu sellisele arengule saab nüüdseks öelda, et Optibet on julgelt Eesti parima mänguvalikuga kasiino.

Selle valiku laiendamiseks alustas Optibet koostööd uue mängutootjaga, kelle mängud on nüüd Eestis eksklusiivselt saadaval vaid Optibetis. Selleks mängutootjaks on Kalamba Games, kelle portfooliost on Optibeti valikus rohkelt mänge. Maikuus lisandus valikusse veel 7 uut mängu: Fire Eagle, Double Joker, Dino Odyssey, Mammoth Chase, Gates of Babylon, Tiger Claws, Tree of Gold.

Seoses koostööga võid leida Optibetist hetkel mitte lihtsalt uued mängud, vaid ka ägedaid boonuseid, mille abil uusi mänge veelgi rohkem nautida!

Mida Kalamba pakub?

Kalamba Games on üsna uus ettevõte, mis loodi alles 2016. aasta detsembris. Ehkki ettevõte on nooruke, on selle taga väga pika kasiinoäri kogemusega inimesed. Üks ettevõtte loojatest Steve Cutler töötas aastaid Unibetis pokkeriosakonna arendajana ning ka kõigil teistel tiimiliikmetel on pikk kogemus kas mängutööstuses või ärinduses üleüldiselt.

Hetkel on Kalamba loonud 40 slotimängu, mis annavad edasi vanakooli slotikate olemust, kuid pakuvad uusi mehhaanikaid ja põnevamat mängukogemust. Näiteks Joker Max on küll välimuselt klassikaline jokkeriteemaline videoslot, kuid sisaldab 4-tasandilist jackpotisüsteemi ja nö HyperBet funktsiooni, mis võimaldab oma panust täpsemalt kohandada kui teistes slotimängudes.

Kalamba kontorid asuvad Maltal ja Poolas, seega on ettevõte ka meile üsna lähedal.

Kui tahad nautida Kalamba mänge, saad seda igal juhul teha nüüdsest ainult Optibet kasiinos, kus sulle on avatud mängutootja kogu portfoolio selle täies ilus. Naudi mänge kas või tasuta demoversioonis, mis võimaldab sul tutvuda mängu olemusega enne.

Kui oled aga valmis mänge katsetama pärisraha eest, ava Optibet kasiino ja ära unusta kasutada ka mahlakaid tervitusboonuseid, mida Optibet kõigile uutele mängijatele pakub! Toredat mängurõõmu ja palju edu vingetes Kalamba slotimängudes!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Pragmatic Play – klassikaliste kasiinoslotikate uus kuningas
Pragmatic Play – klassikaliste kasiinoslotikate uus kuni...

Pragmatic Play on tänaseks üks Eesti online kasiinode domineerivaid mängutootjaid, kelle lõbusate slotikate ja live-stuudio…

Scientific Games – tootja, kes hoiab elus vanakooli mänge
Scientific Games – tootja, kes hoiab elus vanakooli mänge

Scientific Games on kasiinomängude tootja, kelle nimi pole enamikele eestlastele eriti tuntud. Küll aga on…

Pariplay – maailma suurim mängude agregaator
Pariplay – maailma suurim mängude agregaator

Pariplay on üpris teistsugune iGaming-tööstuse tegija. Kui enamjaolt leiad online kasiinost mängutootjaid, kes loovad ise…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee