Optibeti mänguvalikusse lisandus uus eksklusiivne mängutootja

11.12.2020

Ühe online kasiino edu saladus peitub mänguvaliku mitmekülgsuses ning Optibet kasiino on üks sellistest mängukohtadest, kes on sellele saladusele jälile jõudnud. Eestis tuntud veebikasiino on viimastel aastatel lisanud oma ridadesse mitmeid uusi mängutootjaid, keda pole seni veel Eestis kunagi nähtud. Tänu sellisele arengule saab nüüdseks öelda, et Optibet on julgelt Eesti parima mänguvalikuga kasiino.

Selle valiku laiendamiseks alustas Optibet koostööd uue mängutootjaga, kelle mängud on nüüd Eestis eksklusiivselt saadaval vaid Optibetis. Selleks mängutootjaks on Kalamba Games, kelle portfooliost on Optibeti valikus rohkelt mänge. Maikuus lisandus valikusse veel 7 uut mängu: Fire Eagle, Double Joker, Dino Odyssey, Mammoth Chase, Gates of Babylon, Tiger Claws, Tree of Gold.

Seoses koostööga võid leida Optibetist hetkel mitte lihtsalt uued mängud, vaid ka ägedaid boonuseid, mille abil uusi mänge veelgi rohkem nautida!

Mida Kalamba pakub?

Kalamba Games on üsna uus ettevõte, mis loodi alles 2016. aasta detsembris. Ehkki ettevõte on nooruke, on selle taga väga pika kasiinoäri kogemusega inimesed. Üks ettevõtte loojatest Steve Cutler töötas aastaid Unibetis pokkeriosakonna arendajana ning ka kõigil teistel tiimiliikmetel on pikk kogemus kas mängutööstuses või ärinduses üleüldiselt.

Hetkel on Kalamba loonud 40 slotimängu, mis annavad edasi vanakooli slotikate olemust, kuid pakuvad uusi mehhaanikaid ja põnevamat mängukogemust. Näiteks Joker Max on küll välimuselt klassikaline jokkeriteemaline videoslot, kuid sisaldab 4-tasandilist jackpotisüsteemi ja nö HyperBet funktsiooni, mis võimaldab oma panust täpsemalt kohandada kui teistes slotimängudes.

Kalamba kontorid asuvad Maltal ja Poolas, seega on ettevõte ka meile üsna lähedal.

Kui tahad nautida Kalamba mänge, saad seda igal juhul teha nüüdsest ainult Optibet kasiinos, kus sulle on avatud mängutootja kogu portfoolio selle täies ilus. Naudi mänge kas või tasuta demoversioonis, mis võimaldab sul tutvuda mängu olemusega enne.

Kui oled aga valmis mänge katsetama pärisraha eest, ava Optibet kasiino ja ära unusta kasutada ka mahlakaid tervitusboonuseid, mida Optibet kõigile uutele mängijatele pakub! Toredat mängurõõmu ja palju edu vingetes Kalamba slotimängudes!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.