Optibetis naeratas taas õnn: Eesti mängija võitis 102 000 eurot

10.07.2021

Optibetis naeratas taas õnn Eesti mängija võitis 102 000 eurot

Eelmine nädal oli Optibetis meeletu: kasiino serverid vedasid alt ning seetõttu oli portaali kasutamine üsna häiritud.

See-eest tõi see aga hea uudise – vabanduskingina annab kasiino nüüd kõikidele 10 tasuta spinni Divine Fortune slotika jaoks, mis on ühtaegu nii progressiivse jackpotiga slot kui ka üks NetEnti uusimaid kuumi mänge.

Miks aga just Divine Fortune? Väga heal põhjusel: vaid paar tundi pärast seda, kui Optibeti tiim sai serverid taas kenasti töösse, läks ühel mängijal eriti hästi ning ta võitis Divine Fortune slotimängus 102 000 eurot! Selle tähistamiseks on võimalik saada veel 100 tasuta keerutust sellesama slotika jaoks – nii võib ka sinul olla võimalus võita elumuutev jackpot.

Kuidas saada Divine Fortune tasuta keerutused?

  • Kampaania kestab veel 2 päeva – 31. oktoobri südaööni;
  • 10 Divine Fortune keerutuse saamiseks võib kasutada erilist koodi nimega “Redeem code”: DIV10. Selle koodi kasutamiseks ei ole vaja teha sissemakset;
  • Selleks, et saada 100 keerutust, tuleb kasutada koodi DIV100, aga selle saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse;
  • 100 tasuta keerutust ei püsi väga kaua: need tuleb aktiveerida vähemalt 24 tunni jooksul pärast oma sissemakse tegemist;
  • Keerutused on sobivad nii desktopil kui mobiilil mängimiseks;
  • Kõik võidud, mis tasuta spinnidega saadakse, kaotavad kehtivuse 3 päeva jooksul;
  • Kui võidad tasuta keerutustega, tuleb võidud läbi mängida 35-kordselt enne, kui saad teha väljamakse.

Mille poolest Divine Fortune eriline on?

Divine Fortune slotika peamine võlu seisneb selles, et mäng on progressiivse jackpotiga. See tähendab, et igast panusest läheb pisike osa ühe suure jackpotipaja poole – sestap on progressiivne jackpot alati ka üsna suur. Divine Fortune on loodud kuulsa Net Entertainmenti poolt, kelle portfoolios on veelgi legendaarsem progressiivne slotikas Mega Fortune.

Lisaks suurtele võiduvõimalustele, mis võivad muide küündida sadade tuhandete eurodeni või isegi miljoniteni, on Divine Fortune põneva Vana-Kreeka teemaga, mistõttu on mäng ka väga nauditav. Kuldsed värvitoonid, sümboolika ja tegelaskujud üheskoos meeliülendavate helilahendustega muudavad Divine Fortune slotika üheks äärmiselt meelelahutuslikuks mänguks.

Kui tahad isegi kogeda progressiivse sloti võlusid, suundu Optibet kasiinosse, et veel kaks päeva endale krabada suur tasuta spinnide hunnik!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro
Lihavõttepühade õnneredel: mängi ja võida üle 1000 euro

Aprill tähendab muidugi ainult ühte: on aeg nautida lihavõttepühi! Üks Eesti populaarsemaid online kasiinosid Optibet…

Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini
Optibeti auhinnamöll: sularahast MacBookini

Kevad algab tõelise auhinnasajuga: Optibet kasiino lõi käima uue auhinnakampaania, mille raames võib endale võita…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee