Optibetis naeratas taas õnn: Eesti mängija võitis 102 000 eurot

29.10.2018

Optibetis naeratas taas õnn Eesti mängija võitis 102 000 eurot

Eelmine nädal oli Optibetis meeletu: kasiino serverid vedasid alt ning seetõttu oli portaali kasutamine üsna häiritud.

See-eest tõi see aga hea uudise – vabanduskingina annab kasiino nüüd kõikidele 10 tasuta spinni Divine Fortune slotika jaoks, mis on ühtaegu nii progressiivse jackpotiga slot kui ka üks NetEnti uusimaid kuumi mänge.

Miks aga just Divine Fortune? Väga heal põhjusel: vaid paar tundi pärast seda, kui Optibeti tiim sai serverid taas kenasti töösse, läks ühel mängijal eriti hästi ning ta võitis Divine Fortune slotimängus 102 000 eurot! Selle tähistamiseks on võimalik saada veel 100 tasuta keerutust sellesama slotika jaoks – nii võib ka sinul olla võimalus võita elumuutev jackpot.

Kuidas saada Divine Fortune tasuta keerutused?

  • Kampaania kestab veel 2 päeva – 31. oktoobri südaööni;
  • 10 Divine Fortune keerutuse saamiseks võib kasutada erilist koodi nimega “Redeem code”: DIV10. Selle koodi kasutamiseks ei ole vaja teha sissemakset;
  • Selleks, et saada 100 keerutust, tuleb kasutada koodi DIV100, aga selle saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse;
  • 100 tasuta keerutust ei püsi väga kaua: need tuleb aktiveerida vähemalt 24 tunni jooksul pärast oma sissemakse tegemist;
  • Keerutused on sobivad nii desktopil kui mobiilil mängimiseks;
  • Kõik võidud, mis tasuta spinnidega saadakse, kaotavad kehtivuse 3 päeva jooksul;
  • Kui võidad tasuta keerutustega, tuleb võidud läbi mängida 35-kordselt enne, kui saad teha väljamakse.

Mille poolest Divine Fortune eriline on?

Divine Fortune slotika peamine võlu seisneb selles, et mäng on progressiivse jackpotiga. See tähendab, et igast panusest läheb pisike osa ühe suure jackpotipaja poole – sestap on progressiivne jackpot alati ka üsna suur. Divine Fortune on loodud kuulsa Net Entertainmenti poolt, kelle portfoolios on veelgi legendaarsem progressiivne slotikas Mega Fortune.

Lisaks suurtele võiduvõimalustele, mis võivad muide küündida sadade tuhandete eurodeni või isegi miljoniteni, on Divine Fortune põneva Vana-Kreeka teemaga, mistõttu on mäng ka väga nauditav. Kuldsed värvitoonid, sümboolika ja tegelaskujud üheskoos meeliülendavate helilahendustega muudavad Divine Fortune slotika üheks äärmiselt meelelahutuslikuks mänguks.

Kui tahad isegi kogeda progressiivse sloti võlusid, suundu Optibet kasiinosse, et veel kaks päeva endale krabada suur tasuta spinnide hunnik!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.