Viimati muudetud:

Tasuta mängud

3.6/5
Juuli: parim boonus
1,600€ boonus ja 300 tasuta spinni!
RTP Maksimaalne võit
Mis on tasuta kasiinomängud?

Kui kuuled, et keegi räägib kasiinodest ning mainib, et saadaval on tasuta mängud, siis kõlab see ilmselt jaburalt. Me ju kõik teame, et kasiinodes pole tasuta lõunaid, sest tegemist on ikkagi hasartmänguasutusega, kus kogu asja point keerleb raha ümber.

Playin.ee lehel on aga saadaval just nimelt tasuta mängud, seda tuntud slotimängude demoversioonide näol. Demoversioonid on loodud selleks, et saaksid kasiinomänguga tutvust teha ilma, et peaksid oma raha panustama. Tõsi, kasiinomängude suurim lõbu seisneb raha võitmises, ent fakt on ka see, et paljud mängud lihtsalt ei haara sind ning sa tüdined neist ära.

Siit lehelt leiad aga tasuta mängud, mida võid keerutada nii palju kui süda ihkab, misjärel saad sa aru, kas soovid üldse seda mängu pärisraha eest mõnes Eesti kasiinos mängida. Niimoodi ei osta sa põrsast kotis, kui mängid valitud kasiinos!

Kuidas tasuta mängud töötavad

Siinsamas lehe allosas ootavad sind ühed Eesti kõige armastatumad tasuta mängud, mida saad mängida ka Eesti kasiinodes. Siin on kiire ülevaade sellest, kuidas nende mängudega tutvust teha:
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Vajad ka seda:
 • 1.
  Klõpsa rohelisel nupul „Mängi nüüd“.
 • 2.
  Sulle avaneb vaade, kus saad kas mängu alustada, vajutades mängu peal olevale rohelisele nupule uuesti või alternatiivina võid uurida parempoolselt ekraaniosalt mängu infot. Oleme sinu jaoks välja toonud ka näiteks selle, kui suur on mängu tootlus (RTP), kui volatiilne see on ning palju selles võiduliine saadaval on.
 • 3.
  Kui tahad mängu juba pärisraha eest mängida, siis vali sealtsamast lehe kõrvalt soovitud kasiino – oleme sinu jaoks välja valinud Eesti parimad kasiinod, kus asjakohane mäng saadaval on.
 • 4.
  Kui tahad veelgi lähemalt mängu kohta lugeda, siis oleme ka lähemalt kirjutanud slotika temaatika ja omaduste kohta – seda saad lugeda lehe lõpust.

Kui tahad aga lihtsalt mängida, siis sind ootab ees demoversioon mängurahaga ning võid katsetada mängu mehhaanikat julgelt.

Tasuta mängud on nutika mänguri edu alus

Olgu siinkohal rõhutatud, et tasuta mängud on loodud eelkõige selleks, et sa saaksid aru, milliste mehhaanikatega mängus tegemist on, milline on selle disain ja üldine atmosfäär ning kas sulle passib selline mäng või mitte.

Tasuta mängud ei anna sulle paraku realistlikku ülevaadet sellest, milline on mängu tegelik võiduvõimalus. Võiduvõimalused on siiski seotud täielikult õnnega ja mitte keegi maailmas ei oska ette näha, kuidas sinu mänguseanss välja kujuneda võib.

See aga ei tähenda, et tasuta mängud oleksid kasutud. Vastupidi – iga tark mängur teab, et enne oma raha eest panustamist tasub teha paar tiiru demoversioonis. Vastasel juhul lehitsed lihtsalt sadu slotikaid, tehes muudkui oma raha eest keerutusi ning lõpuks oledki oma vahendid ära kulutanud ilma midagi nautimata.

Milline tasuta mäng on parim?

See on raske küsimus, millele ühest vastust ei ole, ent Playin.ee on sulle välja valinud kõige armastatumad online kasiinomängud ning nende demoversioonid. Siin lehel saad harjutada näiteks kahte NetEnti tippslotikat, mis on tuntud oma võidurohkuse poolest.

Samuti toome sinuni kasiinomaailma kaks suurt progressiivset jackpotislotikat:

Need kaks mängu on pidevalt konkureerimas omavahel, loosides välja muudkui suuremaid miljonivõite.

Klõpsa julgelt allolevatel mängudel ning asu uurima tasuta kasiinomänge. Kui tahad mängida veelgi rohkem slotikaid, leia Playin.ee lehelt oma uus lemmik online kasiino. Kasiinolõbu algab siit!

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Loe ka lisainfot