5 uut slotikat, mida mängida 2019. aastal

10.07.2021
5 uut slotikat, mida mängida 2019 aastal

Iga aasta tuleb välja sadu uusi slotimänge, mis üllatavad oma põneva temaatika, laheda graafika või võidurohkete boonustega.

Peatselt lõppev aasta pole olnud sugugi erinev – ainuüksi detsembri jooksul on välja tulnud mitmeid uusi slotikaid, mis on juba pannud kasiinosõprade kommuuni põnevusest kihama.

Kui oled parasjagu otsimas uusi mänge, mida tuleval aastal mängida või mille rullikute keerutamisel oma õnne proovile panna, siis võivad need alljärgnevad 5 mängu olla just need, mida oled otsinud.

1. Yak, Yeti and Roll

Yak, Yeti and Roll on Betsofti loodud uus talvise teemaga slotimäng, mille peamine võlu seisneb põnevas boonussüsteemis. Mängus on nö “rullumissüsteem” – iga võidukombinatsioon paneb peategelased edasi liikuma, tuues potentsiaalselt kordistajaid või muid lisaboonuseid.

Mängu teine oluline eelis on lõbus temaatika ja meeldiv graafika, mistõttu sobib see hästi mängimiseks pärast väsitavat tööpäeva.

2. Ivan and the Immortal King

See slotikas, mille loojaks on maailmakuulus Quickspin, on eestlastele pisut lähedasema teemaga slotikas, kuna mäng põhineb Vene folkloori kangelasel Ivan Tsarevichil ning tema võitlusel Koschei vastu. Slotikas pakatab põnevatest funktsioonidest, mille hulgas on mõistagi esindatud tasuta spinnid, kuid lisaks on slotika laheda välimuse taga peidus unikaalne Baby Yaga funktsioon. Unikaalne teema ja huvitavad funktsioonid muudavad selle mängu üheks kõige põnevamaks slotimänguks.

3. Wild-O-Tron 3000

Net Entertainment on üks tootjatest, kes suudab alati üllatada millegi uuega ning üllatusmoment on täiesti olemas ka mängutootja uues slotikas Wild-O-Tron 3000. Nagu nimest võib arvata, on tegemist ulmeteemalise slotimänguga, mis viib mängija ajas tagasi ja meenutab vanu ulmefilme.

Kui sulle meeldib ulmeteema, on see mäng juba niigi ideaalne, kuid lahe teema pole ainus, mis mängul pakkuda on: mäng pakatab Wild-sümbolitest, mis on olemas pea igal keerutusel! NetEnt on üks levinumaid mängutootjaid Eesti internetikasiinodes, seega võid olla kindel, et leiad selle mängu online kasiinode valikust juba õige pea.

4. Valkyrie

Elk Studios on võib-olla mõnevõrra vähem tuntud tootja Eesti mängijate silmis, kuid Valkyrie on uus slotimäng, mis võib nii mõnegi Eesti kasiinosõbra arvamust muuta ning panna ühtlasi Elk Studios mänge jumaldama. Selle mütoloogilise teemaga slotimängu näol on tegemist klassikalise 5-rullikulise mänguga, millel on aga 4 rida ning lausa 1024 võiduliini! Võrdluseks: tavalistel slotimängudel on vaid paarkümmend võiduliini. See tõotab tuua ka tihedaid võite.

Kui naudid põhjamaist mütoloogiat, kaunist graafikat ning boonuse- ja võidurohket mängimist, siis võib Valkyrie olla hea valik.

5. Book of Oz

Viimane selles nimistus, kuid kindlasti kõige müstilisem, on Microgamingu uus mäng Book of Oz, on sündinud koostöös iseseisva stuudioga Triple Edge Studios. Võluv 5 rullikuga slotikas viib mängija maagilisse maailma, kus võib kõik juhtuda: Wild-sümbolid, tasuta spinnid ja taaskeerutused on kõik esindatud selles müstilises mängus. Mäng on ka väga potentsiaalikas, võimaldades võita lausa 5000-kordselt oma panuse summa tagasi – seda muidugi siis, kui võlukunst toob sulle hea mänguõnne.

Kõiki neid mänge on võimalik juba mitmel pool mängida ja nautida uute slotimängude veelgi paremaid võiduvõimalusi ning kaunimat graafikat.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Mänguautomaadid
Mänguautomaadid

Megaways slotid
Megaways slotid

Kui oled viimasel ajal mõnda online kasiinot külastanud, oled kindlasti näinud terminit Megaways. See ahvatlev…

Progressiivsed jackpotid
Progressiivsed jackpotid

Kõik videoslotid võivad olla mingil määral võidurohked. Sajad klassikalised puuviljaslotid võivad isegi välja maksta maksimaalselt…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee